Севдат Якуб

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: изодзад Рости
Контакт:

Мнение #431 Преди 7 месеца

На него ей на него ! Харен е човека :thumbup:

Тоя прашец дето го слага така ще го вземат ли изобщо ? Аз пити си заделям с перга но така не съм слагал !
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #432 Преди 7 месеца

Remi написа: ...

Тоя прашец дето го слага така ще го вземат ли изобщо ? Аз пити си заделям с перга но така не съм слагал !

Ще го отнесат кат вятъра лайнян вестник! ;)
Има един мъничък проблем с прашеца, а именно той е носител на най-много патогени и ако си в рейон с активно земедели е носител на много пестициди. Отделно замразен за 6м примерно губи 50% от витамините, а именно те са най-полезни при развитие... ;) Реално се получава, че хич не е пресен! :lol: :lol: :lol:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Майстор - Готвач
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #433 Преди 7 месеца

nikawr написа:Якооо... :lol:
Някой се дразнят на бай Севдо, а на мен ми действа разтоварващо... :lol:

Кефи..."Аз не казвам, че разбирам най-много, има хора дето разбират също колкото мен..." :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #434 Преди 7 месеца

Най кефи колко е ултимативен - без значение за какво става дума, дали за майки, подхранване, оксалова киселина, ако не го направиш по неговия начин, нищо няма да ти върви.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #435 Преди 7 месеца

.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #436 Преди 7 месеца

Изгледах целия клип на Бат Севдо и направо се изкефих на Макс.Радвам се,че такива дипломирани пчелари като него с 6 практикуват моите методи на зазимяване. ;) :lol: :lol: Ще му звънна по тела в понеделник/да но да не снима/да му кажа за една тъхкост която му обягва,а тя е да не бракува крайните рамки с мед които слага.По простата причина,че не обгъзява зимата редовно... ;) :lol: :lol: :lol:

Назад към Видео

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости