Георги Кръстев

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #221 Преди 2 седмици

joreto043 написа:Добро утро, много въпроси бре Друмев... :lol: . Аз си ги кова, справям се някак. Основите са правени на ишлеме с мой восък.

Ами тъпичък съм и се си питам. :lol: :lol: Ама де ги правиш та питах,че гледам вече си смел и не се чупят. ;) Май си намалил градусите на нагряване на восъка или са ти върнали много буклук у кофи. ;) :lol: :lol: :lol:
Стаж: Пчелар

Мнение #222 Преди 2 седмици

rumenggr написа:Каква е причината да промениш времето/тока за лепене? При 5 реда тел лепиш за 4 секунди, а при 3 реда за 10.

Здравей, много уместен въпрос. Отговора е се крие в това че при този начин телта се допира и в подложката и в основата. По този начин се изстудява и трябва повече време да залепи. При първия клип основата е отдолу и телта я натиска отгоре..

Мнение #223 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Ами тъпичък съм и се си питам. :lol: :lol: Ама де ги правиш та питах,че гледам вече си смел и не се чупят. ;) Май си намалил градусите на нагряване на восъка или са ти върнали много буклук у кофи. ;) :lol: :lol: :lol:

Смел съм защото основите са темперирани! Относно това дали си тъп, не по-скоро простак :mrgreen:
ИПМ

Мнение #224 Преди 2 седмици

joreto043 написа:Смел съм защото основите са темперирани! Относно това дали си тъп, не по-скоро простак :mrgreen:

На колко градуса? :lol: :think:" Простак" това е нещо ново.Знаех си,че има още нещо в мен. :lol: :lol:

Мнение #225 Преди 2 седмици

Това е къщата на баба ми, вътре има камина.. де да знам на колко градуса...
ИПМ

Мнение #226 Преди 2 седмици

joreto043 написа:Това е къщата на баба ми, вътре има камина.. де да знам на колко градуса...

:lol: :lol: :lol:

Назад към Видео

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости