Пчеларство - Бизнес

Проф.
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #11 Преди 2 години

belerefon написа:Янчо,кажи честно, освен техниката,какво друго те впечатли,че толкова го споделяш?
Ще ти кажа, аз какво виждам.Пустиня, захар, много захар, неузрял захарен сироп и много лакомия.Такава лакомия,че някой ден ще си изядем собствените глави. :snooty:

Само техниката, нищо друго. Кое е по компактно, поточна линия дълга 10-15 метра или оборудване побрано на една количка, барабар с варела за мед.
Стаж: Пчелар
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #12 Преди 1 година

Промишлено в Германия. Има интересни моменти. Вижте инвентара. Корпуси на 30 години!!! Боядисвани два пъти. Дали не са си върнали пари? Кога ще ги стигнем?
https://youtu.be/7WqVauZ9X78
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #13 Преди 1 година

rumenggr написа:Промишлено в Германия. Има интересни моменти. Вижте инвентара. Корпуси на 30 години!!! Боядисвани два пъти. Дали не са си върнали пари? Кога ще ги стигнем?
https://youtu.be/7WqVauZ9X78

Еее е? Моите са на 35+. Ела и намери кусури! Ако намериш такива - подарявам!
Ако не намериш... носи огромно количество ваксина за "новия" вирус! :D :D :D
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #14 Преди 1 година

morriddin написа:Еее е? Моите са на 35+. Ела и намери кусури! Ако намериш такива - подарявам!

Тоя не е видел това което трябва да се види. ;) С тия бидони и техника мой да си наравя едно капково и пара да къртя. ;) :lol: :lol: :lol:

Мнение #15 Преди 1 година

morriddin написа:Еее е? Моите са на 35+. Ела и намери кусури! Ако намериш такива - подарявам!

Направи си сметка, колко тона дърво си изгърбил за тези 35+ години. Има и други важни неща във видеото. Две, три изречения за подбора на джинса. Правим ли го? Така тръгват стотинките. От тук стотинка, от там две...., икономисан труд и енергия = стотинки,....... Начина на мислене и смятане ни е голям проблем. Все си викаме ”така ни добре”, а това ли възможното най-добро за нас?

Мнение #16 Преди 1 година

jdrumev написа:Тоя не е видел това което трябва да се види. ;) С тия бидони и техника мой да си наравя едно капково и пара да къртя. ;) :lol: :lol: :lol:

Германец в Германия!!!
ИПМ

Мнение #17 Преди 1 година

rumenggr написа:Направи си сметка, колко тона дърво си изгърбил за тези 35+ години. Има и други важни неща във видеото. Две, три изречения за подбора на джинса. Правим ли го? Така тръгват стотинките. От тук стотинка, от там две...., икономисан труд и енергия = стотинки,....... Начина на мислене и смятане ни е голям проблем. Все си викаме ”така ни добре”, а това ли възможното най-добро за нас?

Стига с тия стотинки бре.Не четеш ли ко пиша за Нациналното крададене на милиони.
п.п.Ако не те страх спокойно мой да ми туриш пръста гледай пуснали ДеСаМи за всички. ;) :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #18 Преди 1 година

rumenggr написа:Германец в Германия!!!

Аз видях ко трябва да видя другото е капково и пари. ;) :lol: :lol:

Мнение #19 Преди 1 година

jdrumev написа:Стига с тия стотинки бре.Не четеш ли ко пиша за Нациналното крададене на милиони.
п.п.Ако не те страх спокойно мой да ми туриш пръста гледай пуснали ДеСаМи за всички. ;) :lol: :lol: :lol:

Стинките, стинкитееее... :lol: Кой не го е страх? Не турам пръсти залудо. Помня к'во съм прочел :lol:
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #20 Преди 1 месец

Ей, на това му викам добив на мед: https://www.youtube.com/watch?v=LlnOJMloEQQ

Назад към Видео

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 гости