Георги Кръстев

Профилна снимка
freddie46
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: град Левски

Мнение #81 Преди 2 седмици

Здравейте!
Ако някой колега има токозахранващ блок от стар компютър може да си използва и нето.Трябва да бъде поне с мощност 450-500вата.Има изводи за 5 волта и за 12 волта + и -.Върши идеална работа.
Поздрави:Цветан Димитров
Профилна снимка
nikawr
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #82 Преди 2 седмици

freddie46 написа:Здравейте!
Ако някой колега има токозахранващ блок от стар компютър може да си използва и нето.Трябва да бъде поне с мощност 450-500вата.Има изводи за 5 волта и за 12 волта + и -.Върши идеална работа.
Поздрави:Цветан Димитров

Аз съм направил на приятели няколко такива и нямат оплаквания, но пак зависи от телта, но и за това има лек за 3-4 лв. доработка ... ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Профилна снимка
хси
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #83 Преди 2 седмици

Новите технологии са хубаво нещо, но въпросът е в парите. Отивам в пчеларския магазин и там виждам, " апаратура" за разпродаване на рамки на стойност около 160 лв. , а пък бормашина в Лидъл около 200 лв. Управление за центрофуга над 300 лв. , може би ще я изстрелват в космоса (центрофугата). Откриха вода на Марс , следователно ще има и мед от марсиански бодил. Та в крайна сметка колко струва да стоплим 1 м. тел ? Добре е ,че колегите по горе са спестили , на "богатите" БГ пчелари някой лев.

Назад към Видео