Георги Кръстев

Профилна снимка
freddie46
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: град Левски

Мнение #81 Преди 2 месеца

Здравейте!
Ако някой колега има токозахранващ блок от стар компютър може да си използва и нето.Трябва да бъде поне с мощност 450-500вата.Има изводи за 5 волта и за 12 волта + и -.Върши идеална работа.
Поздрави:Цветан Димитров
Профилна снимка
nikawr
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #82 Преди 2 месеца

freddie46 написа:Здравейте!
Ако някой колега има токозахранващ блок от стар компютър може да си използва и нето.Трябва да бъде поне с мощност 450-500вата.Има изводи за 5 волта и за 12 волта + и -.Върши идеална работа.
Поздрави:Цветан Димитров

Аз съм направил на приятели няколко такива и нямат оплаквания, но пак зависи от телта, но и за това има лек за 3-4 лв. доработка ... ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Профилна снимка
хси
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #83 Преди 2 месеца

Новите технологии са хубаво нещо, но въпросът е в парите. Отивам в пчеларския магазин и там виждам, " апаратура" за разпродаване на рамки на стойност около 160 лв. , а пък бормашина в Лидъл около 200 лв. Управление за центрофуга над 300 лв. , може би ще я изстрелват в космоса (центрофугата). Откриха вода на Марс , следователно ще има и мед от марсиански бодил. Та в крайна сметка колко струва да стоплим 1 м. тел ? Добре е ,че колегите по горе са спестили , на "богатите" БГ пчелари някой лев.
Профилна снимка
joreto043
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #84 Преди 1 месец

Профилна снимка
jdrumev
ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: 5 години

Мнение #85 Преди 1 месец

Жоре,Бат Янчо и на теб ли проми акъля да гледаш само фарари? :D :D :D Иначе клипа е супер доста инфо има и си понаредих пъзела. ;) :thumbup:
Профилна снимка
joreto043

Мнение #86 Преди 1 месец

2013г Дядо почина. Отсави ми след себе си 65 кошера 80 семейства. Някой бяха двумайчини Дадан-Блат 12. Много трудно ми се видя исках нещо да променя. Имах дилема, фарар 10р или Лангстрот-Рут 8р.. избрах Лангстрот-Рут 8р заради добрите резултати на Дадан-Блат 8р и заради разговор с Костадин Якофов. Тогава въобще нямах и ни най малка представа че мога да гледам 8р фарар, как та това е детски кошер... Не съжалявам че и през това минах, научих доста, продължавам да се уча. Усещам го и няма как да го опиша... това е кошера 8р фарар. Та това е някак си логичното и нормално развитие на нещата.. НЕ.
Профилна снимка
barkov1982
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #87 Преди 1 месец

jdrumev написа:Жоре,Бат Янчо и на теб ли проми акъля да гледаш само фарари? :D :D :D Иначе клипа е супер доста инфо има и си понаредих пъзела. ;) :thumbup:

Май не е Янчо, май е Бай Мичо :clap:
Профилна снимка
jdrumev
ИПМ

Мнение #88 Преди 1 месец

Жоре,в първия момент си помислих,че правиш реклама на Бат Янчо,но после като го изгледах клипа в къщи разбрах ,че са 8ци,а то е логично ако си работил с Лангстрот-Рут да минеш на 8ци фарар.Всичо което казваш в клипа е вярно и съм съгласен с теб,но имам една забележка и едно лични мнение за това семейство да ти направя.Ако искаш в темата ако искаш на лична? :D :D :D
Профилна снимка
joreto043

Мнение #89 Преди 1 месец

Давай в темата ? Стига да не е лично ...
Профилна снимка
jdrumev
ИПМ

Мнение #90 Преди 1 месец

joreto043 написа:Давай в темата ? Стига да не е лично ...

Ок.Значи хубаво показваш всичко,но тия два акара за твоето ниво пчелар мисля ,че ти смъкват акциите много,а мнението за отводкатае ,че има много слабо хигиенно поведение.Ако имаш такива пчели трябва да имаш и пълзящи. :D :D :D

Назад към Видео