Пчелопакети (рояци) - Тасмания

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #51 Преди 9 месеца

solaris60 написа:Нарцис.

:drumev: :D :D :D

Мнение #52 Преди 9 месеца

jdrumev написа::drumev: :D :D :D

Дай предложение на Дамян, това дати го метне в подписа отдолу и да ти излиза на всеки пост. Както онова с брата в другия форум. :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #53 Преди 9 месеца

solaris60 написа:Дай предложение на Дамян, това дати го метне в подписа отдолу и да ти излиза на всеки пост. Както онова с брата в другия форум. :lol: :lol: :lol:

Нищо неща вече от него.Сега седя и си чакам моето време. :D :D :D
Проф.
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #54 Преди 9 месеца

solaris60 написа:Да кажа някакви подробности, но да не стане като с придаването на майки, когато ти предложих да ти влея малко акъл в празната глава, ти скочи като все едно стършел те е жилнал, а сега пак подробности? :lol:

Не ме разбираш :), сега приложих метода с който подхождаш към мен, а преди когато искаше да ми кажеш, така го беше написал, че останах с впечатлението ако ми кажеш отговора, ще ти бъда длъжник, а аз избягвам да съм длъжен някому, по лесно ми е да плащам за услугите, по евтино ми излиза.

Мнение #55 Преди 9 месеца

tarty написа:Не ме разбираш :), сега приложих метода с който подхождаш към мен, а преди когато искаше да ми кажеш, така го беше написал, че останах с впечатлението ако ми кажеш отговора, ще ти бъда длъжник, а аз избягвам да съм длъжен някому, по лесно ми е да плащам за услугите, по евтино ми излиза.

Янчооооо, давам, но от никого нищо не искам. От теб съм взел две майки и знаеш ли защо? Може би си забравил? Ти предложи, че раздаваш и аз на майтап ти казах, че след като раздаваш, да ми пратиш десетина. :lol: Ти скокна, че няма да ми правиш пчелин, че да ми пратиш толкова. И каза, две. Не, че ми трябваха, просто ти влезнах в положение - да ги пробваме в нашия район, хем пък аз да сменя малко генофонда. Знаеш моето мнение за майките. Иначе майки на килограм мога да правя - не ми е проблем. Не се притеснявай - няма да си ми длъжник. Като дойда на морето за една седмица на твоя сметка и дълга отпада. :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #56 Преди 9 месеца

solaris60 написа: Иначе майки на килограм мога да правя - не ми е проблем. Не се притеснявай - няма да си ми длъжник. Като дойда на морето за една седмица на твоя сметка и дълга отпада. :lol: :lol: :lol:

Ей такъв ми трябва за 1 седмица на морето 1кг майки да ми прав. :D :D :D Даже и бонус за нова година ще му пусна. :D :D :D

Мнение #57 Преди 9 месеца

jdrumev написа:ще му пусна. :D :D :D

Ти вместо майстор пчелар, май а? :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #58 Преди 9 месеца

solaris60 написа:Ти вместо майстор пчелар, май а? :lol: :lol: :lol:

Е все пак съм добър и то много ще го пусна отпред. :D :D :D
Проф.
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #59 Преди 9 месеца

solaris60 написа:Янчооооо, давам, но от никого нищо не искам. От теб съм взел две майки и знаеш ли защо? Може би си забравил? Ти предложи, че раздаваш и аз на майтап ти казах, че след като раздаваш, да ми пратиш десетина. :lol: Ти скокна, че няма да ми правиш пчелин, че да ми пратиш толкова. И каза, две. Не, че ми трябваха, просто ти влезнах в положение - да ги пробваме в нашия район, хем пък аз да сменя малко генофонда. Знаеш моето мнение за майките. Иначе майки на килограм мога да правя - не ми е проблем. Не се притеснявай - няма да си ми длъжник. Като дойда на морето за една седмица на твоя сметка и дълга отпада. :lol: :lol: :lol:

И накрая аз пак виновен :):):)

Мнение #60 Преди 9 месеца

tarty написа:И накрая аз пак виновен :):):)

Никъде не съм казал, че си виновен за нещо. Само казах да си спокоен. Иначе последното остава, че и да има нещо, ще ти се прости. :lol:

П.П. И ще си говорим през цялото време на руски, белким/дано го науча. :lol: :lol: :lol:

Назад към Видео

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 гости