Капан за пчели

ИПМ
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #4851 Преди 1 месец

Ще трябва сериозна организация за тоя да го преберем.На 3м е,но много са питите и ще трябва цял кошер за прибирането му.Куриозното е,че е до пчеларски магазин на 70м не повече и не са го забелязали... ;) :lol: :lol:

Мнение #4852 Преди 1 месец

jdrumev написа:Ще трябва сериозна организация за тоя да го преберем.На 3м е,но много са питите и ще трябва цял кошер за прибирането му.Куриозното е,че е до пчеларски магазин на 70м не повече и не са го забелязали... ;) :lol: :lol:

И какво му е сложното? До сега и магазин да си му сложил. ;) Чак се чудя - предимно си бързак./на приказки/ :lol:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #4853 Преди 1 месец

solaris60 написа:И какво му е сложното? До сега и магазин да си му сложил. ;) Чак се чудя - предимно си бързак./на приказки/ :lol:

Ходих на оглед тая вечер,че един имаше в Бояна на 10м на един орех... ;) :lol: :lol:

Мнение #4854 Преди 1 месец

jdrumev написа:Ходих на оглед тая вечер,че един имаше в Бояна на 10м на един орех... ;) :lol: :lol:

То в Бояна са едни пчеларииии - ум да ти зайде. Аз зная за един, 'дет 'ич го нЕма. :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #4855 Преди 1 месец

rumenggr написа:Ей така, за закриване на сезона, вижте на какво попадна днес колегата Данче Друмевски в Софето.
IMG-e1b9cc25c3d7f0c8f327fae0d66908ee-V.jpg
Как ги надушва целогодишно, не знам.
Изображение

Ми,Румба,как от къде ги надушва?Кьорав ли си?Я колко чинии-сателити има по балконите :lol: :lol: :lol:

Назад към Нуклеус

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 гости