Капан за пчели

Лонг Джон Силвър
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #3501 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Много ми е скъпа тая. ;) :D

Че то за тебе САМО авантата не е скъпа а ........малко. :rolling:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #3502 Преди 1 седмица

Марин Шойков написа:Че то за тебе САМО авантата не е скъпа а ........малко. :rolling:

Дет казва един мой авер: каква е ползата от файдата, ако няма келипир! :lol:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #3503 Преди 1 седмица

nikawr написа:Дет казва един мой авер: каква е ползата от файдата, ако няма келипир! :lol:

Аз на ли съм вече профи бре Ники.Наблягам на количеството,не на качеството вече. ;) :D

Мнение #3504 Преди 3 дни

Дака-а, открих от къде е дошъл при мене рояка! :clap: Прав излезе! :thumbup: Не е от твоите! :naughty: Не е и от моите! :naughty:
Вчера един съсед ми вика :
-В долния край на селото един сложил кошери и разни табели там.На едната пише по програма, нещо си.Що ще рече това?
Светна ми веднага. :idea: Ето от къде иде при мене рояка.Да е жив и здрав "програмиста". :clap: А аз вече хептен няма да си прибирам инвентара.Празни корпуси , парцали , стари пити.На всичко кълват тия програмистките пчелички.А и гората ще се напълни с живот.Търтеи ще да има. :pray: Има полза от програмите! :shifty: :lol:
Контакт:

Мнение #3505 Преди 3 дни

зуница написа:Дака-а, открих от къде е дошъл при мене рояка! :clap: Прав излезе! :thumbup: Не е от твоите! :naughty: Не е и от моите! :naughty:
Вчера един съсед ми вика :
-В долния край на селото един сложил кошери и разни табели там.На едната пише по програма, нещо си.Що ще рече това?
Светна ми веднага. :idea: Ето от къде иде при мене рояка.Да е жив и здрав "програмиста". :clap: А аз вече хептен няма да си прибирам инвентара.Празни корпуси , парцали , стари пити.На всичко кълват тия програмистките пчелички.А и гората ще се напълни с живот.Търтеи ще да има. :pray: Има полза от програмите! :shifty: :lol:

Само да не излезне толкова навътре в материята като моя био комшия, че тогаз ти да видиш каква е ползата от програмите.... :doh:
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!

Мнение #3506 Преди 3 дни

nikawr написа:Само да не излезне толкова навътре в материята като моя био комшия, че тогаз ти да видиш каква е ползата от програмите.... :doh:

Айде и ти сега! :eek: Тъкмо си се радвах на придобивката и ти да вземеш да ме приземиш. :doh: Иде зима и това ме успокоява. :shifty:
Контакт:

Мнение #3507 Преди 3 дни

зуница написа:Айде и ти сега! :eek: Тъкмо си се радвах на придобивката и ти да вземеш да ме приземиш. :doh: Иде зима и това ме успокоява. :shifty:

Нема да се плашиш :lol: , мой пък да е арно момчето и дано само хаир да виждаш! :thumbup:

Назад към Нуклеус

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 гости