Закачки между приятели/колеги

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #12681 Преди 1 седмица

Да не му е уроки, но талисмана на форума може и да е ударил нещо :D :D :D
Преди няколко часа докато ми шепнеше нещо по тилифоня, изведнъж пата-кюта, фърли и телефон и све. От тогава не съм го чувал, дано не е станало като във вица "...ми изяде ме" :mrgreen:
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Пчелар
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #12682 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Да не му е уроки, но талисмана на форума може и да е ударил нещо :D :D :D
Преди няколко часа докато ми шепнеше нещо по тилифоня, изведнъж пата-кюта, фърли и телефон и све. От тогава не съм го чувал, дано не е станало като във вица "...ми изяде ме" :mrgreen:

По торбичката ще се разбере. Важно е да го питат ”или...., или..... ”. Сещам се за другия, ”.... Искаш шанс? Добре, разклати ги!”
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #12683 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Да не му е уроки, но талисмана на форума може и да е ударил нещо :D :D :D

Да не е ударил брата,на тракийския глиган... ;) :? :eek: а дано,ама надали :clap: :think:
"Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев
Петъчен майстор пчелар

Мнение #12684 Преди 1 седмица

Калеко Алеко написа:Да не е ударил брата,на тракийския глиган.:

С телефон в ръка,най-вероятно е уцелил дедовия,пердон,дядото на тракийския :lol: :lol: :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #12685 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Има вино бре, няколко вида, но ми е жадно.

Оф,таз вечер,на мен ми е ред да съм жаден...малко :D :D
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #12686 Преди 1 седмица

Ангел Йосифов написа:Оф,таз вечер,на мен ми е ред да съм жаден...малко :D :D

Хем ти е ред,хем ти се пада ;) Ама,умната....не русата :roll: :lol:
"Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #12687 Преди 1 седмица

Ангел Йосифов написа:Оф,таз вечер,на мен ми е ред да съм жаден...малко :D :D

Нали няма да изпиеш всичкото безалкохолно на света до, което се добереш? ;) Помисли за хората на, които то е нужно сутрин! :lol: :lol: :lol:
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #12688 Преди 1 седмица

"Т.Ш." и "Б.К." - някои колеги снощи са направили страхотни попадения. :D
:thumbup:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Петъчен майстор пчелар

Мнение #12689 Преди 1 седмица

зуница написа:Нали няма да изпиеш всичкото безалкохолно на света до, което се добереш? ;) Помисли за хората на, които то е нужно сутрин! :lol: :lol: :lol:

Само две бири :D Макар,че има вино :D
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #12690 Преди 1 седмица

зуница написа:Нали няма да изпиеш всичкото безалкохолно на света до, което се добереш? ;) Помисли за хората на, които то е нужно сутрин! :lol: :lol: :lol:

При мен верно се получи нещо такова, изпих всичко от хладилника,без прясното мляко на детето :D тръгнах да заприходя вчера следобед от "Аванти" бири и безалкохолно, продавачките пушеха отвън и предоволни ми анонсираха "Зелен коридор"! Викам им: "Вие не сте у ред бе!" :eek: А те: "Ами ние се водим хранителен нагазин" :doh: Явно не им се работеше :think:

Ангел Йосифов написа:С телефон в ръка,най-вероятно е уцелил дедовия,пердон,дядото на тракийския :lol: :lol: :lol:

Ти представяш ли си ако е дядото верно, какъв нерез ще да е? гУлем! :D Обектива няма да може да го хване, паметта на картата ще свърши, лудница! Ама дали ще става за ядене тая гад?

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 60 гости