Закачки между приятели/колеги

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #4441 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Не съм вярвал,че няколко ласкателства могат да ти се отразят толкова негативно. :D :lol:

Ти просто не си вярващ :animals-chickencatch:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #4442 Преди 1 седмица

Георги написа:Мислех да си купя лепачка за основи, ама др. Боян като каза, че не продава

Т'ва е кофти новина, много жалко! И аз обмислях, щото ми хвана окото. Но да гледаме от добрата страна на нещата ;) , то щом на него му е излязла 150лв. ти представяш ли си на какви цени щеше да ги шитка?
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #4443 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Т'ва е кофти новина, много жалко! И аз обмислях, щото ми хвана окото. Но да гледаме от добрата страна на нещата ;) , то щом на него му е излязла 150лв. ти представяш ли си на какви цени щеше да ги шитка?

Зависи дали ще са с печат "хоби" или" профи" ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #4444 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа: на какви цени щеше да ги шитка?

В някой ювелирен магазин трябва да питате. :lol:
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #4445 Преди 1 седмица

да , нещо може да е много добре измислено/направено, но не можеш ли да му дадеш добра цена, отива по дяволите. Преставете си примерно да му барне цена 300лв :o . То за тия пари на некоя от сбирките ще се направим дармадан :obscene-drinkingdrunk: ... даже два пъти :lol:

Мнение #4446 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Т'ва е кофти новина, много жалко! И аз обмислях, щото ми хвана окото. Но да гледаме от добрата страна на нещата ;) , то щом на него му е излязла 150лв. ти представяш ли си на какви цени щеше да ги шитка?
Правиш ли разлика между цена на опитния образец и цена на редовно производство? Произвеждал ли си някога нещо?
И хайде всички, които се упражняват на тази тема да се опитат поне малко да мислят!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #4447 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:Правиш ли разлика между цена на опитния образец и цена на редовно производство? Произвеждал ли си някога нещо?
И хайде всички, които се упражняват на тази тема да се опитат поне малко да мислят!

Бат Бояне не му забелязвай на тая маскара.Ще се радвам ако дойдеш някой път на Сбирките ни.Да видиш кви хора сме,а и може и някой бартер или сделка да направим. :D :D :lol: :lol:

Мнение #4448 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:да , нещо може да е много добре измислено/направено, но не можеш ли да му дадеш добра цена, отива по дяволите. Преставете си примерно да му барне цена 300лв :o . То за тия пари на некоя от сбирките ще се направим дармадан :obscene-drinkingdrunk: ... даже два пъти :lol:

:doh: 300лв са нищо. Само адаптера с педала е 120лв. :mrgreen:
Иначе за измисслено..., ами хич не е добре измислено:
1. Пантите далече назад.
2. Дръжката на стъклото далече напред.
Дългата ръка има да описва едни дълги и изморителни дъги :doh:
Ако пчеларя е висок само 180см. тогава... :doh: :doh: :lol:
Да играеш тенис на корт ще е по малко изморително :think:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #4449 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:Правиш ли разлика между цена на опитния образец и цена на редовно производство? Произвеждал ли си някога нещо?

Какво показва пазарното проучване? Дали покриването на свободния пазарен дял ще е достатъчно за ефективно производство ? С други думи при лепачки с цена ''n" лв. "чин-чин" ще можеш ли да пуснеш достатъчно голяма серия, че да ти е на печалба производството при "n-1" лв. продажна цена?
Ако си направил тия сметки бягай направо в банката с "Бизнес плана" и почвай.За нас остава сеира.Нищо не губим! :thumbup:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #4450 Преди 1 седмица

Георги написа::doh: 300лв са нищо. Само адаптера с педала е 120лв. :mrgreen:
Иначе за измисслено..., ами хич не е добре измислено:
1. Пантите далече назад.
2. Дръжката на стъклото далече напред.
Дългата ръка има да описва едни дълги и изморителни дъги :doh:
Ако пчеларя е висок само 180см. тогава... :doh: :doh: :lol:
Да играеш тенис на корт ще е по малко изморително :think:

Само не така! :naughty: Бат Боян като външен за гилдията човек не е наясно и се мъчи да изкрънка "истинска" практическа информация.Да ама не ще да плаща да му я дадат, а дразни за да се изпусне някой.Нещо като "пчелната въшка" в кошера. :mrgreen:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 23 гости