Да помогнем на Димана от Варна

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #1 Преди 1 седмица

Изображение
Скъпи приятели, тази малка принцеса Димана от град Варна се нуждае от помощ за спешно лечение в Истанбул (acibadem international medical center)! Тя е само на 5 месеца и се бори за живота си с диагноза ИНФАНТИЛЕН ФИБРОСАРКОМ НА МЕКИТЕ ТЪКАНИ НА РЪКАТА
Дарителска сметка "ДСК ПУЛС"
Банка ДСК
Клон гр. Варна
BIC - STSABGSF
IBAN - BG42STSA93000027150216 - BG /сметка в лева/
ДИМАНА ДИМИТРОВА ГЕОРГИЕВА
Благодарим Ви от все сърце!
Да помогнем на Димана от Варна - 1122.jpg
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Контакт:

Мнение #2 Преди 1 седмица

Има създаден онлайн благотворителен базар в тази фейсбук група Протегни ръка-дари надежда
Можете да продадете пчелни продукти и да помогнете на малката.

ДА ПОМОГНЕМ НА ДИМАНА
Пчелар от: Североизток

Мнение #3 Преди 1 седмица

Дамян Дамянов написа:Има създаден онлайн благотворителен базар в тази фейсбук група Протегни ръка-дари надежда
Можете да продадете пчелни продукти и да помогнете на малката.

ДА ПОМОГНЕМ НА ДИМАНА

Дамянич, евала ти за начинанието! Аз, още утре, ще пусна известна сума, за да помогна на детенцето. Нека бъдем съпричастни с мъката на родителите.
Колеги, нека покажем своята доброта!
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #4 Преди 1 седмица

Това което даваме остава за нас,всичко друго е на нашите наследници.Нека Бог се смили над това невинно създание и го дари с дълъг и щастлив живот.Амин.
Контакт:

Мнение #5 Преди 1 седмица

Здравейте, приятели на малката принцеска Димана!
Качваме очакваната информация за нея и се извиняваме за забавянето.
В понеделник бяха приети в клиниката и се направиха следните изследвания: ЯМР, томография, както и консултация с кардиолог. Поради ниски показатели се е наложило преливане на кръв. От ЯМР е станало ясно, че е засегнат главен нерв, както и костта между средния и безименния пръсткоято е започнала да се топи. Утре ще ѝ бъде поставен порт с операция и е назначена химиотерапия - 4 курса. След тях, ако туморът е намалял, ще се наложи операция.
За всичко това утре се очаква фактура проформа. Само химиотерапията ще е на стойност 10 700 евро, а за поставянето на порта и допълнителни изследвания ще разберем утре.
За съжаление ще са необходими доста средства, за да помогнем Димана да е победител.
Молим Ви, не спирайте да помагате!
Контакт:

Мнение #6 Преди 21 часа

Пчелар от: Североизток

Мнение #7 Преди 21 часа

Дамян Дамянов написа:https://nova.bg/news/view/2020/07/06/293050/%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%B6-%D0%BD%D0%B0-nova-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-5-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0/?utm_source=nova&utm_medium=facebook&utm_campaign=shareBlock&fbclid=IwAR3iQ43Fgfcgvm7rGgqtNiflT8iw2Y-7w_7KSVxcNROY8RFyrQSYnlIluPI

Радвам се, че детенцето ще има шанс да се оправи. Дано Господ бъде милостив и той.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Контакт:

Мнение #8 Преди 21 часа

kuline написа:Радвам се, че детенцето ще има шанс да се оправи. Дано Господ бъде милостив и той.

Стискаме му палци :pray:
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #9 Преди 20 часа

Ще ме извинявате, но това с набирането на средства не мога да го разбера, и дано никога не ме сполита! Каква е тази Държава дето не може да се погрижи за децата си??? Такива кампании в една нормална Държава не трябва да съществуват! Какво са 100000 евра за Държавата?-НИЩО! Колко чак толкова много са подобните случаи, че Държавата не може да поеме разноските и да осигури бъдеще на децата?
Всеки от нас вярвам, че дарява в такива случаи, но да няма средства за здравето на децата, а г-н депутатина да се шматка по цял ден със служебният Мерджан и една кохорта охрана, за мен е престъпно! Както каза вчера Кандо, ние и само ние сме си виновни за положението в Държавата ни!
Преди няколко месеца участвах с не голяма сума средства в кампания за две деца аутисти на 4 и 6 годинки от Пловдив. След ваксинация и двете забавят развитието си и семейството набираше средства за адекватно лечение и работа с тях, а Държавата ги отрязала напълно! Е това нормално ли е? За какво плащам данъци? Да издържам мангалите дето крадат и рушат, а са вечно онеправдани и дискриминирани!? Затова от началото на тази година преминах на друг работен режим...
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!

Мнение #10 Преди 19 часа

nikawr написа:Ще ме извинявате, но това с набирането на средства не мога да го разбера, и дано никога не ме сполита! Каква е тази Държава дето не може да се погрижи за децата си??? Такива кампании в една нормална Държава не трябва да съществуват! Какво са 100000 евра за Държавата?-НИЩО! Колко чак толкова много са подобните случаи, че Държавата не може да поеме разноските и да осигури бъдеще на децата?
Всеки от нас вярвам, че дарява в такива случаи, но да няма средства за здравето на децата, а г-н депутатина да се шматка по цял ден със служебният Мерджан и една кохорта охрана, за мен е престъпно! Както каза вчера Кандо, ние и само ние сме си виновни за положението в Държавата ни!
Преди няколко месеца участвах с не голяма сума средства в кампания за две деца аутисти на 4 и 6 годинки от Пловдив. След ваксинация и двете забавят развитието си и семейството набираше средства за адекватно лечение и работа с тях, а Държавата ги отрязала напълно! Е това нормално ли е? За какво плащам данъци? Да издържам мангалите дето крадат и рушат, а са вечно онеправдани и дискриминирани!? Затова от началото на тази година преминах на друг работен режим...

Аз по онова време когато се образува тъй наречената Здравна каса, останах с мисълта, че ще бъде именно за това, но какво излезе? Потъване на едни пари в нечии бездънни джобове и осигуряване на средства за луксозно обзаведени офиси, превозни средства и др., и др...

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , и 35 гости