Народна медицина

Старши
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1997

Мнение #391 Преди 2 месеца

На следващата сбирка и на теб ще донеса. Да се ваксинираш. 8-)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #392 Преди 2 месеца

Юрий Цветков написа:Дака, това го правя с 50 градуса кайсиева, ама вечер като се прибера.

Като видите края всичко ша си кажите,а на сбирките вина ми носите хем знаете ,че не ми понасят на стомаха. :lol: :lol: :lol:
Старши
Пчелар от: 1997

Мнение #393 Преди 2 месеца

Ние вината си ги носим за нас, че ти армаганите ги криеш. :D
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #394 Преди 2 месеца

Юрий Цветков написа:Ние вината си ги носим за нас, че ти армаганите ги криеш. :D

За убаво съм ги крил.Скоро като направим Тайната с бирка ще ме благославяте... ;) :lol: :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #395 Преди 2 месеца

Миналия век мислех да си спретна зайцеферма.....Покрай зайците прочетох,че върбата е най-богатото на хинин растение в България.
Тааааа,колеги,напред към върбата :D
Пчелар от: Североизток

Мнение #396 Преди 2 месеца

Ангел Йосифов написа:Миналия век мислех да си спретна зайцеферма.....Покрай зайците прочетох,че върбата е най-богатото на хинин растение в България.

То и без това наближава Цветница. :)
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #397 Преди 2 месеца

Ангел Йосифов написа:Миналия век мислех да си спретна зайцеферма.....Покрай зайците прочетох,че върбата е най-богатото на хинин растение в България.

Преди 10 години близък имаше болки в мускули и стави.Приема ше 3 месеца капсули с лекарство съдържащо стрити върбови кори,като съставка.Оздравя,нямаше помен от болката.Между другото,който е имал свирка от върба,знае колко горчи върбовата кора.
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #398 Преди 2 месеца

Понеже сега са на мода фогърите, ще си взема един фогър, два кубика върба и ароматетапия в къщи с фогъра и върбата. От време на време миже пи мякоя гъбка или коноп да пускам за настроение ... :mrgreen: Да прабвам на пчелките какво им е кат ги къдя... ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Петъчен майстор пчелар

Мнение #399 Преди 2 месеца

Регистрирайте се, за да видите линка

Мнение #400 Преди 2 месеца

Проф. Христо Мермерски
"Друг начин да се засили имунната система е да се вземе една кофичка кисело мляко, да се сложи 1 лъжица мед, 1 лъжица пектин, 1-2 лъжици смлени орехови ядки, които действат добре на мозъка и сърцето, към сместта се добавят и 20 капки клеева тинктура и 1 лъжица канела. Тази смес е чудотворна, но действа по-добре като профилактика."
"На всяка клетка в човешкия организъм отговарят 10 бактерии, това е страшно пренатоварване. Затова е важно организмът ни да се пречиства. Това най-лесно става с една супа, в която се слага олио или зехтин, нарязват се 2-3 глави лук, вари се, слагат се и картофи, зеле, моркови. Като се свари, се слага доматена лютика, магданоз, целина и джоджен. Ето това е страхотна супа, която пречиства организма от токсините."
Цитатите са от: Регистрирайте се, за да видите линка
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 гости