Човешката природа

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #381 Преди 1 месец

Едно свясно мнение от няколко дена в другата стая и го изкараха човека трол. :D :D9божи слово: Боже простиим те не знаят какво значи думата трол. :D :D :D :D
Петъчен майстор пчелар

Мнение #382 Преди 1 месец

jdrumev написа:Едно свясно мнение от няколко дена в другата стая и го изкараха човека трол. :D :D9божи слово: Боже простиим те не знаят какво значи думата трол. :D :D :D :D

Споко Дака!"Трола" е на ясно,че някой,все още се държи за опашката на георгьовското агне :D
ИПМ

Мнение #383 Преди 1 месец

Навремето за такава опашка бой се биехме Майсторе. :lol: :lol: :violin: :violin:
ИПМ

Мнение #384 Преди 1 месец

Снощи гледах един репортаж как един Кипарец колега прегазил един сиганин за кражба.Това не ми направи впечатление много много.Паднало му е пердето на човека и свършил работа на властите. :D :D :lol: :lol: Направи ми впечатление друго и цял ден се питам да ли прибраха ли ОНЯ дето каза в ефира,че излезе ли колегата "Фермата ще гори". :x :x :x Едно ми е ясно вече що ги пази ЖАНДАРМЕРИЯТА все пак избори идват. :lol: :lol: :D :D
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1999

Мнение #385 Преди 1 месец

jdrumev написа:Снощи гледах един репортаж как един Кипарец колега прегазил един сиганин за кражба.Това не ми направи впечатление много много.Паднало му е пердето на човека и свършил работа на властите. :D :D :lol: :lol: Направи ми впечатление друго и цял ден се питам да ли прибраха ли ОНЯ дето каза в ефира,че излезе ли колегата "Фермата ще гори". :x :x :x Едно ми е ясно вече що ги пази ЖАНДАРМЕРИЯТА все пак избори идват. :lol: :lol: :D :D

После нямало двоен стандарт? :mrgreen:
ИПМ

Мнение #386 Преди 1 месец

Хачи написа:После нямало двоен стандарт? :mrgreen:

Ей,човек добре,че не съм журналист. :D :D Много търпелив народ сме станали и страхлив. :D :D
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1999

Мнение #387 Преди 1 месец

jdrumev написа:Ей,човек добре,че не съм журналист. :D :D Много търпелив народ сме станали и страхлив. :D :D

Страхлив не-непукист да! :mrgreen:
ИПМ

Мнение #388 Преди 1 месец

Хачи написа:Страхлив не-непукист да! :mrgreen:

Всеки кой е гледал репортажа му е теглил една майна на мангала,но всички си траем.Едно време докато погледне как е вътре в дискотеката и краката му бяха високо към вкъщи.Сега ги пазят.Да но да приемат закона на второ четене поне доктора и оня човечец от Люлин отърват затвора.
ИПМ

Мнение #389 Преди 2 седмици

Гледам новините и не вярвам на ушите си. :D :D :D Ако си краднал пари от къщите за гости няма да ги връщаш. :lol: :lol: :D :D Е нема такава държава. :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 гости