Човешката природа

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #391 Преди 2 седмици

Гледам новините и не вярвам на ушите си.Някой Другари правят прост,че щели да им изколят прасетата Август. :D Аз като ви думах ,че Бати Бойко ще го отнесе ми се смяхте. :D :D Аз ако бях на него немаше да ги карам да ги колят на сила,а щах да им предложа избор.Да колят или да не колят,но с Декларация,че ще са законни и ако им заболее прасето със свинска чума всички разходи които ще последват за тяхна сметка.Така вълка сит и агнето цяло. :D :D :D Тия които правят тия протести знаят ли за какво иде реч и колко е голям проблема и колко зле мой да стане?Вярно идват избори,но кой кмет ще иска власт без пари?...
Петъчен майстор пчелар

Мнение #392 Преди 2 седмици

СЧ. Дака,търси бъгапри теб :mrgreen:
Дака,ми разходи се утре из вашите ловни полета и кажи колко умрели прасета ще откриеш.
Преди близо 25г.,Жанвиденовата зима бях в Израел.Там се опитваха да ни"рекетират",че видишли ,ще те върнем в България да умреш от глад.Двама от управата на фирмата,по нова година бяха в Българи за месец.Попитах ги"колко умрели са видели по улиците"
.............
Незнам дали е сокак лаф,но се "говори",че 120 000т от военни резерв на САЩ,пътува към Европа....
ИПМ

Мнение #393 Преди 2 седмици

Ангел Йосифов написа:СЧ. Дака,търси бъгапри теб :mrgreen:
Дака,ми разходи се утре из вашите ловни полета и кажи колко умрели прасета ще откриеш.
Преди близо 25г.,Жанвиденовата зима бях в Израел.Там се опитваха да ни"рекетират",че видишли ,ще те върнем в България да умреш от глад.Двама от управата на фирмата,по нова година бяха в Българи за месец.Попитах ги"колко умрели са видели по улиците"
.............
Незнам дали е сокак лаф,но се "говори",че 120 000т от военни резерв на САЩ,пътува към Европа....

Майсторе,знаеш ли що се крие от години това? :D
ИПМ

Мнение #394 Преди 2 седмици

Бати Бойко се издъни или хвърли полицейска следа/тей са му казали да каже извънземните/.А това ,че него разбраха проститоиращите тей им казаха ламтящите за власт. :D :D Аз съм сигурен,че е от зерното дето се ранят.
"Алчноста ще ги погуби".Трябва си спешна проверка на фуражните мелници и те това е. ;) :lol: :lol: :D :D :D Шегувам се кой мели животински кости. :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #395 Преди 5 дни

Лудост в гените им е заложена!
Регистрирайте се, за да видите линка
Регистриран: Преди 9 месеца
Стаж: Пчелар

Мнение #396 Преди 5 дни

Бе то лудост, лудост, ама това си е направо клиничен случай. :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #397 Преди 5 дни

rumenggr написа:Лудост в гените им е заложена!
Регистрирайте се, за да видите линка

Друго ми прави впечатление.От смъртта може да избяга , но от полицията не! Личи когато начело на държавата е спортист от КГБ и когато е пожарникар спортист както у нас. :mrgreen:
ИПМ

Мнение #398 Преди 5 дни

зуница написа:Друго ми прави впечатление.От смъртта може да избяга , но от полицията не! Личи когато начело на държавата е човек от КГБ и когато е пожарникар спортист както у нас. :mrgreen:

А не така за малка държава такъв си е добре. :D :D Преди като бяха кадри на БКП,ДПС и ДС да не беше по спокойно? :lol: :D
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #399 Преди 5 дни

jdrumev написа:А не така за малка държава такъв си е добре. :D :D Преди като бяха кадри на БКП,ДПС и ДС да не беше по спокойно? :lol: :D

Малко да те коригирам.Всички са "кадри на БКП"!
ИПМ

Мнение #400 Преди 5 дни

зуница написа:Малко да те коригирам.Всички са "кадри на БКП"!

А не съм съгласен с теб.Има и на ГДИН. ;) :D :lol: :D

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 28 гости