Човешката природа

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #371 Преди 8 месеца

Какво нещо е човешката природа.Едни жулят мастика с краставици и мляко,други хранят лястовиците,а трети като мен ги слагат макар и кисели в каймата. :think: :D
ИПМ

Мнение #372 Преди 7 месеца

Това което ми случи днес много приятели го знаят,но ми тежи и ще го споделя и с вас с риск да ви натоваря.
Комшията 75 годишен/до 73г ходеше да преплуава Дунава/живеещ на ръба на мизерията от един месец не се чувстваше добре.Никога тоя,човек не е боледувал,но влезна в болница за една седмица.След изписването от болницата по думите на докторите си е добре.Ако го погледне човек как е прежълтял с тия синки под очите веднага ще да де друга диагноза,но съдба човека е беден.Днес както обикновенно след слизането от колата на дувара му и си викнах:
-Бачо Кольо ко правиш?
Но тоя път никой не отговори.Гледам лампите светят и двете отвън на къщата/До сега не съм забелязъл да светят/.
Мама по едно време към 10 00 ни казва:
-Нещо не е в ред Кольо никога до сега не е оставял лампа да свети по това време на деня.
Нас ни жегна нещо и отидохме да го викаме по име дойдоха и други негови приятели много.Забелязах,че нявсякъде имаше послани чисто нови черги и на леглото му лист и химикал.В първия момент си помислих "Записал си е числата от тотото"/Цял живот не е изпущал тираж.Всички минавах ме покрай листа но никой не погледна какво пише освен един.На листа пишеше"Ще се коля търсете ме в реката...Може и беден,но каква сила има тоя човек още му се чудя недей боже да е направил това.
п.п.Предишната вечер приятел му е свалил въжето от врата.
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #373 Преди 7 месеца

jdrumev написа:Това което ми случи днес много приятели го знаят,но ми тежи и ще го споделя и с вас с риск да ви натоваря.
Комшията 75 годишен/до 73г ходеше да преплуава Дунава/живеещ на ръба на мизерията от един месец не се чувстваше добре.Никога тоя,човек не е боледувал,но влезна в болница за една седмица.След изписването от болницата по думите на докторите си е добре.Ако го погледне човек как е прежълтял с тия синки под очите веднага ще да де друга диагноза,но съдба човека е беден.Днес както обикновенно след слизането от колата на дувара му и си викнах:
-Бачо Кольо ко правиш?
Но тоя път никой не отговори.Гледам лампите светят и двете отвън на къщата/До сега не съм забелязъл да светят/.
Мама по едно време към 10 00 ни казва:
-Нещо не е в ред Кольо никога до сега не е оставял лампа да свети по това време на деня.
Нас ни жегна нещо и отидохме да го викаме по име дойдоха и други негови приятели много.Забелязах,че нявсякъде имаше послани чисто нови черги и на леглото му лист и химикал.В първия момент си помислих "Записал си е числата от тотото"/Цял живот не е изпущал тираж.Всички минавах ме покрай листа но никой не погледна какво пише освен един.На листа пишеше"Ще се коля търсете ме в реката...Може и беден,но каква сила има тоя човек още му се чудя недей боже да е направил това.
п.п.Предишната вечер приятел му е свалил въжето от врата.

Днес да не си ходил да вариш ракия? :think: Рано си се разчувствал тук.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #374 Преди 7 месеца

kuline написа:Днес да не си ходил да вариш ракия? :think: Рано си се разчувствал тук.

Ти виж само как му тече мисълта!? Като на американски писател. ;) :lol:
ИПМ

Мнение #375 Преди 7 месеца

kuline написа:Днес да не си ходил да вариш ракия? :think: Рано си се разчувстван тук.

Ракия нов колега ми донесе армаган за първия магазин на подарената му отводка от мен днес който му сложих. :D :D :D :D
Знаеш ли колко човека го издирвах ме днес?Точно 4+2 полицаи+1 жена която извика полицията.Човека може да е още жив някъде,но няма държава.Обадих се и на ...Дано дружинките свършат тработа.Много дойдоха,но малко го търсихме.Абе клюки и сеир да има/Така е на село/.Сериозен съм утре или в понеделник прочети и бюлетина. ;)
ИПМ

Мнение #376 Преди 7 месеца

Всички казваме,че бил бутнал на акъл.Човек бутнал на акъл още ми е чудно как може да дава сигнали,че нещо не е добре?До знаците съм стигнал и зациклих. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ИПМ

Мнение #377 Преди 7 месеца

Какво нещо е форумната свободия.За едно Нещасник в един форум ти слагат пръста,а в друг те бамват вовеки веков даже и по АйПи. :D :D :D :D "В Русия съм в Русия съм"."Вече съм в Сингапур". ;) :D :D :D :D
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #378 Преди 7 месеца

jdrumev написа:Какво нещо е форумната свободия.За едно Нещасник в един форум ти слагат пръста,а в друг те бамват вовеки веков даже и по АйПи. :D :D :D :D "В Русия съм в Русия съм"."Вече съм в Сингапур". ;) :D :D :D :D

Дака, прочел съм хиляди твои постове! И друг път си бил в ”състояние” и зор е имало, но не си спомням друг път да си се изтървал директно! Нещо много е набрано, за да свирне чайника :think: !
ИПМ

Мнение #379 Преди 7 месеца

rumenggr написа:Дака, прочел съм хиляди твои постове! И друг път си бил в ”състояние” и зор е имало, но не си спомням друг път да си се изтървал директно! Нещо много е набрано, за да свирне чайника :think: !

Сега чакам постовете на тия дето не ме любят. :D :D Мама каза,че иска да се регистрира и ще ми извади едно пълномощно да я представлявам пред медиите. ;) :D :D :D :D :violin: :violin: :violin:
ИПМ

Мнение #380 Преди 7 месеца

Днес приключи издирването на комшията срещу 50лв.Едно влахче срещу скромната сума влезна под моста и го намери.Пак дойде водолаз,но...

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 гости