Човешката природа

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #581 Преди 2 месеца

От търговски дружества какво очаквате?
Регистриран: Преди 3 години
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #582 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Да ама каза вчера,че частни болници 3 брой са се съгласили.И тук ма напъна друга мисъл.Щом се съгласяват на такава сделка колко са медици и болници......

По живково време образованието беше на ниво ( не се продаваше по павилионите ), но и тогава някои учеха висше, не за да работят,а за да станат партийни секретари. Е някои си останаха само комсомолски, ама пак не работят. :mrgreen:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #583 Преди 2 месеца

kuline написа:Само при напъни ли ти идва мисъл? Ми пий нон стоп затягащи и ще станеш проф. :lol:
Що касае другото, то при евентуално запълване на болничните заведения, до което неминуемо ще стигнем, тогава дано не ти се налага да опираш до болнично заведение, че нали видиш опашките пред хранителните магазини и аптеките - същото ще е, че и по зле. Когато ти дойде реда, ако още си жив, тогава ще те "обслужат". Винаги ще има хора с предимство. И при бай Тошо го имаше и сега го има, а когато става въпрос за живота, тогава никой-никого не "бръсне", всеки гледа да е по-напред! ;)

Времената се промениха и предимство никой на никого недава,забраниха и бръсненото,но в някой държави викат Алах кехлибар. ;)
Пчелар от: Североизток

Мнение #584 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Времената се промениха и предимство никой на никого недава,забраниха и бръсненото,но в някой държави викат Алах кехлибар. ;)

Нищо няма да постигнеш, защото няма да си единствен. Тук не става въпрос за локален проблем, а за масов. ;)
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ

Мнение #585 Преди 2 месеца

Георги написа:По живково време образованието беше на ниво ( не се продаваше по павилионите ), но и тогава някои учеха висше, не за да работят,а за да станат партийни секретари. Е някои си останаха само комсомолски, ама пак не работят. :mrgreen:

Ама кой работи в тая държава или колко работят?Винаги когато се прибарам преди да влезна в София на високото си задавам тоя въпрос.Какво работят тия хора като гледам блоковете?
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #586 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Ама кой работи в тая държава или колко работят?Винаги когато се прибарам преди да влезна в София на високото си задавам тоя въпрос.Какво работят тия хора като гледам блоковете?

Стига бе!
Цяла София само партийни и комсомолски секретари ли е?
Е, брата прави изключение, ама той нали е при мама. :lol:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #587 Преди 2 месеца

kuline написа:Нищо няма да постигнеш, защото няма да си единствен. Тук не става въпрос за локален проблем, а за масов. ;)

Аз не искам нищо да постигна,но при това полужение малко от малко да сме хора,че лек още няма. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #588 Преди 2 месеца

Георги написа:Стига бе!
Цяла София само партийни и комсомолски секретари ли е?
Е, брата прави изключение, ама той нали е при мама. :lol:

Оооо, те там по зле от тука.В провинцията вече си знаят цената,но не и да работят като Мама. ;) :lol: :lol:
Пчелар от: Североизток

Мнение #589 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Аз не искам нищо да постигна,но при това полужение малко от малко да сме хора,че лек още няма. ;) :lol: :lol:

В такава ситуация, организма минава в режим на самосъхранение, при което мисловния процес липсва. Примери имам достатъчно. Едно е да плямпаш във виртуалното пространство, друго е да можеш да се справиш в подобна ситуация. ;)
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ

Мнение #590 Преди 2 месеца

kuline написа:В такава ситуация, организма минава в режим на самосъхранение, при което мисловния процес липсва. Примери имам достатъчно. Едно е да плямпаш във виртуалното пространство, друго е да можеш да се справиш с подобна ситуация. ;)

Интресно е при стрес да ли е така?Почвам да се съмнявам в твоите постове вече.Преди писа да се запека да не се напъвам ся това. ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 гости