Човешката природа

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #591 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Интресно е при стрес да ли е така?Почвам да се съмнявам в твоите постове вече.Преди писа да се запека да не се напъвам ся това. ;) :lol: :lol:

Ти, тъй или иначе няма да разбереш - безнадежден случай. :lol:
Дано други разберат. ;)
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #592 Преди 2 месеца

kuline написа:Ти, тъй или иначе няма да разбереш - безнадежден случай. :lol:
Дано други разберат. ;)

А ша звънна на баджанака и ша науча. ;) :lol: :lol:
Пчелар от: Североизток

Мнение #593 Преди 2 месеца

jdrumev написа:А ша звънна на баджанака и ша науча. ;) :lol: :lol:

Звънни на Ванга - справка песен на Слави Трифонов.

"Ако знаех само аз номера на Господ Бог, щях да му звънна."
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ

Мнение #594 Преди 1 месец

Като слушам и чета колко са на ТБ вече ми идва да тегля една майна на ЧБ и да се замисля вече при кой ще работя и за колко ще работя. ;) :lol: :lol: Ей,ша ни търсят,но за тия пари дето даваха мой само да си мечтаят да им слугувам.... ;) :lol: :lol: Аз ако съм сега на соц.министър толкова лесно ще им намеря работа на всите,че повече за борса няма и да си помислят. :lol: :lol: Ся къде са ония критици като двете Каки да питат де са милиардите?Господа и Дами комунизма се завръща."Само ще ядем и пием и никой няма да работи".... :lol: :lol: :lol:
Старши
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1997

Мнение #595 Преди 1 месец

jdrumev написа:Като слушам и чета колко са на ТБ вече ми идва да тегля една майна на ЧБ и да се замисля вече при кой ще работя и за колко ще работя. ;) :lol: :lol: Ей,ша ни търсят,но за тия пари дето даваха мой само да си мечтаят да им слугувам.... ;) :lol: :lol: Аз ако съм сега на соц.министър толкова лесно ще им намеря работа на всите,че повече за борса няма и да си помислят. :lol: :lol: Ся къде са ония критици като двете Каки да питат де са милиардите?Господа и Дами комунизма се завръща."Само ще ядем и пием и никой няма да работи".... :lol: :lol: :lol:

Венци Върбанов, нали иска да се задължат безработните да работят в селското стопанство. :D Ама безплатно, щото държавата така или иначе им плащала обезщетение за безработица. :lol:
ИПМ

Мнение #596 Преди 1 месец

Юрий Цветков написа:Венци Върбанов, нали иска да се задължат безработните да работят в селското стопанство. :D Ама безплатно, щото държавата така или иначе им плащала обезщетение за безработица. :lol:

Тоя е класически бандит. ;) :lol: :lol:С него игра не бива. :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #597 Преди 1 месец

jdrumev написа:Тоя е класически бандит. ;) :lol: :lol:С него игра не бива. :lol: :lol:

:thumbup: Докладваха ми долнодъбничани, баш играч, всичко в района е негово, предприятия, техника, земи, язовири от такива като него дребните страдат в цялата страна. Стартирал покрай драгалевския мангал, к'о да говорим повече
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
ИПМ

Мнение #598 Преди 1 месец

Перо Мелиферо написа::thumbup: Докладваха ми долнодъбничани, баш играч, всичко в района е негово, предприятия, техника, земи, язовири от такива като него дребните страдат в цялата страна. Стартирал покрай драгалевския мангал, к'о да говорим повече

Е аз какво казах? ;) :lol: :lol: Класически бандит. ;) :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #599 Преди 1 месец

jdrumev написа:Е аз какво казах? ;) :lol: :lol: Класически бандит. ;) :lol: :lol:

Как ми се иска Господ да си прибере вересиите един ден, ама до една, пък дето се вика ако трябва, ще се прежаля и аз ще водя процесията. Струва си човек да се жертва за да може милиони да живеят по-добре :think:
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
ИПМ

Мнение #600 Преди 1 месец

Перо Мелиферо написа:Как ми се иска Господ да си прибере вересиите един ден, ама до една, пък дето се вика ако трябва, ще се прежаля и аз ще водя процесията. Струва си човек да се жертва за да може милиони да живеят по-добре :think:

Господ е вече стар и затова той не идва при нас ,а ние одим при него. ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 гости