Човешката природа

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #611 Преди 1 месец

jdrumev написа:https://www.facebook.com/plamen.maglata/videos/2723911587727951/
Гледам го тоя и първата ми работа беше да си помисля за Мароканските скакалци. ;)
Помощи,Помощи само туй всички иската от Б.Б..Че ко дадохте на тая държава,че помощи искате?Ако тръгна да вадя от мазето и фризерите тоя клип ше е капка в морето.Ама се трудя и не чакам на Помощи. ;) Интересно е като няма апарат за тоя там да ли няма да по иска правителствения самолет да го докара тук от Бати Бойко....? :lol:

Ами то като гледам е от тия, дето когато са в БГ всите им помагаме, плащайки им тока, водата, помощите от социала и т.н., защото глада бил по-силен от тока. Да му се чуди човек на акъла. Камо ли да му обясни човек, че БЧК-то няма нищо общо с политиката, ама нали е свикнал някой все да му дава....
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #612 Преди 1 месец

kuline написа:Ами то като гледам е от тия, дето когато са в БГ всите им помагаме, плащайки им тока, водата, помощите от социала и т.н., защото глада бил по-силен от тока. Да му се чуди човек на акъла. Камо ли да му обясни човек, че БЧК-то няма нищо общо с политиката, ама нали е свикнал някой все да му дава....

Те и преди при нас даваха и още има от тях у вуйчовата къща.Ама не им се радваха така както сега... ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #613 Преди 1 месец

"Ма ко нещо е Човешката природа?Една змия изяла прилеп,един на майната си изял змията и се заразил с К-19,а аз ша умра от пиене у къщи.... ";) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #614 Преди 1 месец

jdrumev написа:"Ма ко нещо е Човешката природа?Една змия изяла прилеп,един на майната си изял змията и се заразил с К-19,а аз ша умра от пиене у къщи.... ";) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Туй е ифекта на пипирудата бе ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #615 Преди 1 месец

Двайсет Български граждани се опитали да влезнат с ТИР в София,шофьора се оказъл Сирийски Гражданин. ;)Това е виц разбира се :lol: :lol: Пушиха ги да заминат,ся неги пущат да се връщат.Много ми е интересно полицай до вчера дето вземаше почерпка как се бори днес с курона вируса?Аз ако бях щях да ги предупредя,че всичките ще ги изследвам за К-19 и 14 дневна карантина на Летището в палатки преди да излезнат.Ножа в тях и хляба в тях сега.Ами тия дето ги пущат мой да не са заразени били преди,а ся си душли и мой да ма заразят.Или ги пущаш или неги пущаш,за едни може за други не може..... ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #616 Преди 1 месец

https://youtu.be/oFLBwlh5dzc
https://youtu.be/lFTM2ejFfm4
Като гледам това и се чудя да ли не трябва да се увеличат детските за първо дете 500 еуро,а и закуска по домовете им готвят. :roll: :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #617 Преди 1 седмица

jdrumev написа:А тая злоба не я ли насяха у хора БАНДИТИТЕ/Мутрите/Прав е за много неща,НО аз съм бил и преди и живея и сега.С 1к/лв на месец се живее,но пък все намираш стинки по пътя.... ;) :lol:

Гнил ли е корена и растението боледува, дори може да умре!!!
https://www.youtube.com/watch?v=jBUzqEZmLu4
Какъвто е народа такива са му кумирите, управниците и съдбата му!

До колкото разбирам БСП се готви с "чужда пита помен да прави" но дори да имат подкрепа това е като ГЕРБ да протестира срещу себе си и после пак да бъдат избрани...
ИПМ

Мнение #618 Преди 1 седмица

Мен сега политика не ме много интерисува.Интересно ми е кога Божков и на кого ще да де акциите на Левски? ;) :lol: :lol: Аз мисля като Цесекар също да гласувам електронно. ;) :lol: :lol:Ако им помогне правителството 107% отивам на протест.... ;) :lol: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #619 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Мен сега политика не ме много интерисува.Интересно ми е кога Божков и на кого ще да де акциите на Левски? ;) :lol: :lol: Аз мисля като Цесекар също да гласувам електронно. ;) :lol: :lol:Ако им помогне правителството 107% отивам на протест.... ;) :lol: :lol: :lol:

Не се коси.Най-после ще излезе на яве истината.Преди бяха отбор на милицията и Д.С. Сега ще са на рожбата на Д.С. "политическата класа".Е има наивници дето си вярват на повтарянията по гьобелсов образец "отбора на народа".Бил е отбор на народа "Левски" , ама преди 1969 година.После Народната милиция, ръката на Партията, го стисна за гушата и още не го е пуснала. :oops: За невярващите .Какъв е чинът от Д.С. на последния кандидат за собственик, Наско Сираков? С какви "врагове на народа" се е борил във футболния Левски?
Жалко за наивниците. :cry:
ИПМ

Мнение #620 Преди 1 седмица

зуница написа:Не се коси.Най-после ще излезе на яве истината.Преди бяха отбор на милицията и Д.С. Сега ще са на рожбата на Д.С. "политическата класа".Е има наивници дето си вярват на повтарянията по гьобелсов образец "отбора на народа".Бил е отбор на народа "Левски" , ама преди 1969 година.После Народната милиция, ръката на Партията, го стисна за гушата и още не го е пуснала. :oops: За невярващите .Какъв е чинът от Д.С. на последния кандидат за собственик, Наско Сираков? С какви "врагове на народа" се е борил във футболния Левски?
Жалко за наивниците. :cry:

Яд ме е за Тити Папазов.Той най много ще риве.... ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 гости