Траки, Славяни и Прабългари

Лонг Джон Силвър
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #191 Преди 3 месеца

Всеки народ си има врагове. Ние изобщо не правим изключение.
Така че : "Да заличим българите" - епизод пореден.
Дедите ни колко са ги яли тези вафли........
Да видим как ще се справим ние ???
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #192 Преди 3 месеца

nikawr написа:Най-кофтито в цялата ситуация е, че в учебниците по история на сегашните ни ученици, Българската история заема все по-малко място без заначение каква... Предната седмица, дъщеря ми, която е 8 клас беше възмутена, че знае повече за историята на другите държави, отколкот за нашата. А тя е доста прилежна ученичка. Чесно казано не знаех какво да и кажа.... :(

Някога бяхме уверени, че "комунизма" си отиде.Интернационализма заедно с него.Родоотстъпниците канещи се да ни правят част от "Съветската империя " бяха порицани и постъпката им осъдена.
И с какво заменихме тия безродници? Със същите, които без да ни питат ни вкараха в НАТО.После ни продадоха на ЕС.Защо не ни питаха? Защото от комунистическото им възпитание не са учени да питат народа си , а да го мачкат.Какво спечелихме от НАТО? Ковчези на наши момчета от Ирак и Камбоджа.Върна ли ни Ирак кредитите? Спокойствие?Когато руските ракети са насочени срещу нас колцина са спокойни?Само тези които се изнесоха с окраденото в чужбина.
Какво ни донесе ЕС? Разруха на икономиката и смърт и болести за родителите ни.Страх за децата.Агресивен джендъризъм! Повсеместен терор от държавата над гражданите.Всеки го е усетил на гърба си.
Днес няма интернационализъм, но има либерастия.Изключително агресивна и човеконенавистна форма на обезличаване не само на националните ценности , но и на човешките.Либерастията е официална доктрина на ЕС.
Някога ни обещаваха "Швейцария на Балканите".Забравиха, че Швейцария е страна в, която управляващите служат на гражданите.Страната в, която решеното на референдум е закон.Страна в, която всеки гражданин държи зачисленото му от армията оръжие у дома.Страна в ,която държавните служители не се страхуват от гражданите на ,които служат. От обещаното остана само "на Балканите".Задния двор на Европа.Всеки "западняк" може да дойде и да се изхрачи в душата на българина и задникът му да бъде услужливо олизан от българските управници.Наши момчета бяха убити и осакатени от английски малоумни изроди и какво стана? Пуснаха изродите у дома им да се хвалят и гордеят с делата си.
А иначе имаме силна държава.Полицията може да пребие всеки българин, но е безсилна пред циганите. Защото, какво ще каже Европа?
Остана ни само да си разправяме приказки за достойното минало на дедите ни и безпътицата у душите ни.
Регистрирайте се, за да видите линка
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #193 Преди 3 месеца

зуница написа:..................
Регистрирайте се, за да видите линка

Как пък Ботев не се е усъзнал тогава, че няма робия, а само присъствие на Турците по нашите земи, не знам... :(
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!

Мнение #194 Преди 3 месеца

nikawr написа:Как пък Ботев не се е усъзнал тогава, че няма робия, а само присъствие на Турците по нашите земи, не знам... :(

Предполагам защото е възпитаван от БЪЛГАРСКИ УЧИТЕЛ , а не от сегашното министерство на педеросветата.
Защо ли първото нещо, което разрушиха след 90-та година беше образованието?
Сега вой до небето: Децата неграмотни. Няма квалифицирани работници. Дипломите на висшистите купени."Калинка" до "калинка" в управлението на държавата.
Но трябва да са възпитани в обич към третия пол, да са джендери и хомосексуалисти.
Някога турците отнемали децата на българите и ги превръщали в еничари , които да колят братята, сестрите и родителите си.Сега либерастите наглосаксонци вършат същото с децата ни.Защо ли?
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #195 Преди 3 месеца

Димитър Маринов написа:.Според мен трябва да се прочете.

Реших да последвам съвета Ви, и да го прочета. Започнах и стигнах до Волен Николов Сидеров. Това ми беше достатъчно да разбера, че ако продължа само ще си изгубя времето.[/quote]. Съжалявам за неудобството, но не става въпрос за политика, и аз не го харесвам, той е само спонсор на издателя. Важното е дали в тези книги по история на българите написани от историци, има вярно или това са поредните хипотези, които не намират историческа подкрепа. Това е другата гледна точка и други исторически хипотези с днешна дата, които ни карат да мислим дали Хунската империя трябва да я възприемаме за Първата Българска империя / каква е връзката между Атила и Авитохол, Ерник и Ирник /, дали Аварската държава на Кан Баян от 562 година е Българска държава. Дали Киевска България, Волжка България в Приуралието, Черна България / Кара Булгар /, Дунавска България и Стара Велика България, всичките те основани от рода Дуло и имащи за владетели Канове, имат общи корени от един и същи народ.
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #196 Преди 3 месеца

зуница написа:Предполагам защото е възпитаван от БЪЛГАРСКИ УЧИТЕЛ , а не от сегашното министерство на педеросветата.
Защо ли първото нещо, което разрушиха след 90-та година беше образованието?
Сега вой до небето: Децата неграмотни. Няма квалифицирани работници. Дипломите на висшистите купени."Калинка" до "калинка" в управлението на държавата.
Но трябва да са възпитани в обич към третия пол, да са джендери и хомосексуалисти.
Някога турците отнемали децата на българите и ги превръщали в еничари , които да колят братята, сестрите и родителите си.Сега либерастите наглосаксонци вършат същото с децата ни.Защо ли?

Тука си в грешка. Ако на бизнеса му трябваха добри кадри, щеше да плаща поне 70% от средното за дадена професия в нормалните държави. Тъй като на тази пирамида, робите получават 10 удара с камшик и една филия хляб, решиха да се преместят на съседната пирамида, където бият само 5 удара и дават две филии хляб.
На робите можеш да им пробутваш не само джендъри, а и кастрация, тъй като могат да си внесат нови роби и да им излезе по-евтино, отколкото да научиш децата как се измазва пирамида.
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #197 Преди 3 месеца

Дамян Дамянов написа:Тука си в грешка. Ако на бизнеса му трябваха добри кадри, щеше да плаща поне 70% от средното за дадена професия в нормалните държави. Тъй като на тази пирамида, робите получават 10 удара с камшик и една филия хляб, решиха да се преместят на съседната пирамида, където бият само 5 удара и дават две филии хляб.
На робите можеш да им пробутваш не само джендъри, а и кастрация, тъй като могат да си внесат нови роби и да им излезе по-евтино, отколкото да научиш децата как се измазва пирамида.

За какъв бизнес въобще говориш, нивото е „алъш вериш”... хем си се парил, от тез „бизнесмени” ... Хората в нормалнаите страни най-много ценят кадрите си, след това къщи, мерцедеси и т.н.....Български бизнес няма, всичко дето е сериозна фирма е с чуждо управление. Но както и да е....
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Лонг Джон Силвър

Мнение #198 Преди 3 месеца

България е най-старата държава в Европа запазила си името.
А коя е втората ?
ПП Жокер разликата е само един век.
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #199 Преди 3 месеца

Марин Шойков написа:България е най-старата държава в Европа запазила си името.
А коя е втората ?
ПП Жокер разликата е само един век.

Македония?
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Лонг Джон Силвър

Мнение #200 Преди 3 месеца

Дамян Дамянов написа:Македония?

Не е тя ! Усещам закачката. :D
Ако е Македония, то тя ще е най-старата.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , , , и 24 гости