Траки, Славяни и Прабългари

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #201 Преди 3 месеца

nikawr написа:Как пък Ботев не се е усъзнал тогава, че няма робия, а само присъствие на Турците по нашите земи, не знам... :(

В центъра на гр.Враца има паметник на Ботев.
Едно време като бях малък, бяха прекарали телефонен кабел покрай паметника и го бяха вързали за врата на паметника. Питах защо са го вързали така.
Отговора беше: Като се стъмни, слиза от камъка, ходи по кръчмите да пие и се бие с хората.
Затова са го вързали, да си седи на камъка. :lol:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #202 Преди 3 месеца

Георги написа:В центъра на гр.Враца има паметник на Ботев.
Едно време като бях малък, бяха прекарали телефонен кабел покрай паметника и го бяха вързали за врата на паметника. Питах защо са го вързали така.
Отговора беше: Като се стъмни, слиза от камъка, ходи по кръчмите да пие и се бие с хората.

:cry:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #203 Преди 3 месеца

Георги написа:В центъра на гр.Враца има паметник на Ботев.

Друго си е да превърнеш паметник в WC.
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #204 Преди 3 месеца

nikawr написа:За какъв бизнес въобще говориш, нивото е „алъш вериш”... хем си се парил, от тез „бизнесмени” ... Хората в нормалнаите страни най-много ценят кадрите си, след това къщи, мерцедеси и т.н.....Български бизнес няма, всичко дето е сериозна фирма е с чуждо управление. Но както и да е....

В нормалните държави "бизнесът" прави парите и държавата ги преразпределя към гражданите данъкоплатци.В нашата Родина "бизнесът" се храни от държавни поръчки и дотации , а парите ги дават данъкоплатците.Извод! Българският "бизнес" е паразитен по същността си.Не може да бъде и друг защото се прави от хора от чиито джобове се подават "партийните книжки".А тези хора са научени само да лапат!
Пчелар Мераклия
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #205 Преди 3 месеца

Дамян Дамянов написа:Друго си е да превърнеш паметник в WC.

Навсякъде има лекета и л@йна,но специално там имат голямо уважение към Ботев, не случайно всяка година от там излъчват президента на 02.06.
Ibi potest valere populus , ubi leges valent - Народът е силен там, където действат законите.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #207 Преди 2 месеца

От скитите до хуните, тюрките и протобългарите от Афанасиево и Андроново в "Скито-Сарматската" география и тяхната миграция в Европа. https://books.google.bg/books?id=DbpQDw ... B8&f=false. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #208 Преди 2 месеца

Колкото и да не ни се вярва, но всичко е започнало тук при нас, преди 7500 години около сладководното Черноморско езеро е живял народ, който е имал високо развита култура и след неговото разселване във всички посоки изведнъж се появяват, като на готово от нищото, цивилизациите в месопотамия, египет и азия. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка. Регистрирайте се, за да видите линка.
Проф.
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #209 Преди 2 месеца

Аз от кога повтарям, че тук на Черно Море се е зародил живота и затова моята Бяла Сакарка е прапрапрабабата на всички пчели :dance:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 гости