В градината през годината

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #1501 Преди 4 седмици

Ангел Йосифов написа:Благодаря!Къде да ти го доставя(хряна) :D :D :D
Вместо да ми се правиш на Менделеев с ОК и др.,вземи пробвай,хрян за борба с акара.Фасулска работа.Взимаш един корен,режеш го на ивици по 2мм и слагаш 2 ивици на пряко на рамките......и си :violin: :violin: :violin:

Една мазна пуешка или патешка чорба без настърган хрян с отцет е постна!
А да попитам, пчелите изхвърлят ли го през прелката или го омахват? ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Петъчен майстор пчелар

Мнение #1502 Преди 4 седмици

Към Зница.Това мислех да напиша най-напред,но реших,че всеки го прави.Та реших да ви предложа,алтернатива на химията.. 8-)
Ник,ти си любознателен!В теб ми е надеждата,да докладваш,какво се случва с акара след третиране с хрян.Разбира се,и да докладваш дали го изхвърлят или..е в пъти по добър от традиционните препарати за третиране против вароа.. :oldtimer:
Контакт:

Мнение #1503 Преди 4 седмици

Ангел Йосифов написа:Към Зница.Това мислех да напиша най-напред,но реших,че всеки го прави.Та реших да ви предложа,алтернатива на химията.. 8-)
Ник,ти си любознателен!В теб ми е надеждата,да докладваш,какво се случва с акара след третиране с хрян.Разбира се,и да докладваш дали го изхвърлят или..е в пъти по добър от традиционните препарати за третиране против вароа.. :oldtimer:

:lol: аз обмислям да последвам светлия ти пример да не третирам, ти ме караш да раня пчелите с хрян... :|
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Петъчен майстор пчелар

Мнение #1504 Преди 4 седмици

nikawr написа::lol: аз обмислям да последвам светлия ти пример да не третирам, ти ме караш да раня пчелите с хрян... :|

Моля,не правете това в къщи! :mrgreen: Вместо това,преминете плавно от ок на хрян и чак след това пробвайте,като мен,демек,с повечко работа :D :D :D
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #1505 Преди 4 седмици

Ангел Йосифов написа:Към Зница.Това мислех да напиша най-напред,но реших,че всеки го прави. ...:

Повторението е майка на знанието.А всяка информация за мезенце е безценна. Както и за еликсирчето с което върви. :shifty:
Контакт:

Мнение #1506 Преди 4 седмици

Ангел Йосифов написа:Моля,не правете това в къщи! :mrgreen: Вместо това,преминете плавно от ок на хрян и чак след това пробвайте,като мен,демек,с повечко работа :D :D :D

Чеки сега, аз че съм изграден мързел е така, ама ти на Строителна Рамка работа ли му казваш? ;)
Петъчен майстор пчелар

Мнение #1507 Преди 4 седмици

nikawr написа: ама ти на Строителна Рамка работа ли му казваш? ;)

Ааааааам,ако имам,брат,може и да не е работа,а интелект :D :D :D
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #1508 Преди 4 седмици

Ангел Йосифов написа:Хайде на джинджифилааааааа P_20200430_194305.jpg
Жената лудна по него,от таз коронка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Че то на 20 лв/кг,издържали се :naughty: Няма да си пие ракията,ами джинджифил,та джинджифил.Е принудих се :doh: ..и на джинджифил вече разбирам :lol:

Тя моята освен, че мята пари за джинжифила, ами съсипва и меда, като си мисли, че от това се слабее. :rolling: :doh:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 гости