Куче

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #21 Преди 4 месеца

Проздравления и да ти служи вярно !

Аз предпочитам нещо такова или български барак .
Куче - Яго.JPG
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #22 Преди 4 месеца

Remi написа:Проздравления и да ти служи вярно !

Аз предпочитам нещо такова или български барак .
Яго.JPG
Изображение

Туй са убило за лов. :lol: :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар

Мнение #23 Преди 4 месеца

Remi написа:....

А бе, ако ти трябва пазач, това от снимката .... как да кажа :lol:
САО е страшна порода, това е по- скоро вълк, отколкото куче - аз лично пред САО спазвам повече дистанция, дори спрямо пит була. Няма да забравя преди доста години - може би над десет - в едно съседно село тука, имаше един човек, който гледаше шест азиатки. За нещастие макар и все още млад - май не беше ударил 50- ка още - получил инфаркт и на място. Да видиш после, как се влиза у тях с тези песове - цял ден се въртяли службите (не съм бил пряк свидетел), та накрая от няма накъде викнали един кучкар, че няма оправия, инак трябва да ги застрелят, просто няма влизане.
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #24 Преди 4 месеца

kando написа:А бе, ако ти трябва пазач, това от снимката .... как да кажа :lol:
САО е страшна порода, това е по- скоро вълк, отколкото куче - аз лично пред САО спазвам повече дистанция, дори спрямо пит була. Няма да забравя преди доста години - може би над десет - в едно съседно село тука, имаше един човек, който гледаше шест азиатки. За нещастие макар и все още млад - май не беше ударил 50- ка още - получил инфаркт и на място. Да видиш после, как се влиза у тях с тези песове - цял ден се въртяли службите (не съм бил пряк свидетел), та накрая от няма накъде викнали един кучкар, че няма оправия, инак трябва да ги застрелят, просто няма влизане.

Това от снимката е диване ! Лае и върти в кръг ако ти е в къщата няма спане :D Не го гледай че е малко ... стръвно е и не се дава на големите :D
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Регистриран: Преди 11 месеца
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #25 Преди 4 месеца

Remi написа:...Не го гледай че е малко ... стръвно е и не се дава на големите :D

Ако си вземеш ето такова, ще ти повярвам... :lol:

Изображение
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #26 Преди 4 месеца

dvd111 написа:Ако си вземеш ето такова, ще ти повярвам... :lol:

Изображение

мечето кефи как го размета като прани гащи, хем е по-малко на размер :D
Пчелар от: Северозапада

Мнение #27 Преди 4 месеца

Перо Мелиферо написа:мечето кефи как го размета като прани гащи, хем е по-малко на размер :D

Мечетата са яки преди много години влезна в двора един ром с мечка и гадулка.Имах немска овчарка спусна се да хапе мечката и тя като му заши един шамар, кучето изхфърча във въздуха като плюшена играчка а не голямо куче.
Един път ги качиха в трамвая от ц. гара няколко мечки и рома каза на едната да покаже как играят хоро старите баби и бая место се освободи а хората в другия край като пчели в зимен клуб се залепиха.

Мнение #28 Преди 4 месеца

Ще има ли изхранване?
Куче - 7b90c78265.jpg

Изт. Регистрирайте се, за да видите линка
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #29 Преди 4 месеца

Георги написа:Ще има ли изхранване?
7b90c78265.jpg
Изт. Регистрирайте се, за да видите линка
Изображение

Това е кангал, снимката не знам дали е реална гледал съм я доста отдавна но съм леко скептичен. Виждал съм един от най едрите екземпляри от вида 93кг и не изглеждаше така внушително.
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Регистриран: Преди 11 месеца

Мнение #30 Преди 4 месеца

barkov1982 написа:Това е кангал, снимката не знам дали е реална гледал съм я доста отдавна но съм леко скептичен. Виждал съм един от най едрите екземпляри от вида 93кг и не изглеждаше така внушително.

Това донякъде не зависи ли и от човека с който е сниман? Едно ще е с Любо Ганев, друго с Йордан Йовчев...

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 54 гости