Куче

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #31 Преди 4 месеца

kando написа:А бе, ако ти трябва пазач, това от снимката .... как да кажа :lol:
САО е страшна порода, това е по- скоро вълк, отколкото куче - аз лично пред САО спазвам повече дистанция, дори спрямо пит була. Няма да забравя преди доста години - може би над десет - в едно съседно село тука, имаше един човек, който гледаше шест азиатки. За нещастие макар и все още млад - май не беше ударил 50- ка още - получил инфаркт и на място. Да видиш после, как се влиза у тях с тези песове - цял ден се въртяли службите (не съм бил пряк свидетел), та накрая от няма накъде викнали един кучкар, че няма оправия, инак трябва да ги застрелят, просто няма влизане.

Както казах трябва твърда ръка и любов, агресивно куче лесно се прави, но не е за предпочитане. изключително са предани, за да защитят "стопанина" са готови да поемат и непремерен риск иначе са доста пресметливи, и с голямо чувство за териториална собственост. Като всяко куче зависи от възпитанието, моите са галеници към хора ;)
Куче - IMG_20180515_174708.jpg
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелар Мераклия

Мнение #32 Преди 4 месеца

dvd111 написа:Това донякъде не зависи ли и от човека с който е сниман? Едно ще е с Любо Ганев, друго с Йордан Йовчев...

Това е ясно, има не една и две подправени снимки те има някои кучета изглеждат като автобуси, ама какво да се прави, търговия трябва да става
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #33 Преди 4 месеца

barkov1982 написа:Както казах трябва твърда ръка и любов, агресивно куче лесно се прави, но не е за предпочитане. изключително са предани, за да защитят "стопанина" са готови да поемат и непремерен риск иначе са доста пресметливи, и с голямо чувство за териториална собственост. Като всяко куче зависи от възпитанието, моите са галеници към хора ;) IMG_20180515_174708.jpg
Изображение

А мислиш ли че не усещат ферумоните/настроението на хората/. :lol: :lol:
Пчелар Мераклия

Мнение #34 Преди 4 месеца

jdrumev написа:А мислиш ли че не усещат ферумоните/настроението на хората/. :lol: :lol:

:violin: :violin: :violin: :violin: :violin:
ИПМ

Мнение #35 Преди 4 месеца

barkov1982 написа::violin: :violin: :violin: :violin: :violin:

Вземи си свирка по удобно е. :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #36 Преди 4 месеца

Георги написа:Ще има ли изхранване?
7b90c78265.jpg
Изт. Регистрирайте се, за да видите линка
Изображение

Хубаво е кучето но аз предпочитам две прасета и барака ако ме разбирате :D

Ако ще е такова голямо ще бъде българско каракачанско куче . Лани ходих случайно на една изложба .. останах очарован, дано има повече хора да развъждат тази порода !
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #37 Преди 4 месеца

Каквото и да е кучето важно е да знае кой води "глутницата".А кутрето на barkov1982 си е супер.Живо и здраво да му е! И да го слуша! :thumbup:
ИПМ

Мнение #38 Преди 4 месеца

зуница написа:Каквото и да е кучето важно е да знае кой води "глутницата".А кутрето на barkov1982 си е супер.Живо и здраво да му е! И да го слуша! :thumbup:

Израза да ти "Да ти изяде ушите"знаеш ли го? :lol: :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #39 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Израза да ти "Да ти изяде ушите"знаеш ли го? :lol: :lol: :lol:

Светни по въпроса!
ИПМ

Мнение #40 Преди 4 месеца

зуница написа:Светни по въпроса!

Напримерно Пурко. ;) :lol: :lol: Да не си си помислил ,че Баджанака му е изял ушите ей? :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 гости