С какво да НЕ се гордеем?

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #1 Преди 2 години

http://m.24chasa.bg/novini/article/6303203
Ето това е нещото, което най-много ме дразни. Безсилието на българина. Срам и позор за тоя човек!
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #2 Преди 2 години

Бат Тянко написа:http://m.24chasa.bg/novini/article/6303203
Ето това е нещото, което най-много ме дразни. Безсилието на българина. Срам и позор за тоя човек!

Няма нищо за учудване.Циганинът блъснал жена по стълбите в Германия го обвиняват в опит за убийство и ред други неща.Целта на прокурора е да го вкара в затвора за поне 10 години.
Шведът изритал жена в главата го обвиняват в дребно хулиганство.Целта на прокурора е да го глоби до 300 лева.
Деянията са съизмерими. За действията на държавните служители съдете сами.
Така , че за в бъдеще ще стават все повече случаи като тоя с това нещо, което няма човешки облик.
Защо е безсилен българинът.Защото когато в западна демокрация хората протестират на улицата министри си подават оставки.У нас когато хората излязат на улиците полицията , която е вечно гладна, гола, не мотивирана и недостатъчна за борба с престъпниците пребива с палки дори деца и депутати.
Така ще я караме и никой не ще ни иска в "Шенгени" , "еврозони" и сред нормалните държави, докато ни управляват подобни недоразумения независимо от цвета в който се боядисват.
Решенията са или Ивайло или Андрешко. Българинът е избрал Андрешко. За сега...
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #3 Преди 2 години

Е тоя го гледах снощи.Не мога да разбера що за човек трябва да бъдеш да удариш възрастна жена.Но пък господ отгоре гледа как му тръгна сам мерцедеса и се удари в дървото.
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Дупница
Контакт:

Мнение #4 Преди 2 години

Едно време като бях в чужбина и видяхме от прозореца на апартамента как едни бездомници довлякоха един компютър с бюро и го сложиха в един безистен. Веднъж седмично имаше нещо като битак, на който се продаваха вехтории и явно са искали да го продават. Издебнахме ги като ги нямаше и им свихме компютъра и бюрото. Обаче нямаше монитор и започнахме да се озъртаме да намерим нещо.

Един ден както сме тръгнали на някъде, гледам в един контейнер се показва кабел от монитор. Понеже беше висок контейнера и не можах да вляза сам, ортака ми ме избута за задника и се гмурнах вътре като делфин. Почнах да ровя боклуците за да извадя монитра, по едно време някой ми вика от един прозорец. Пита ме какво правиме, обяснявам му че искам да взема монитора, вика ми - влезни вътре. Влизам в сградата, един куп с техника. Казва ми, че всичко това ще се хвърля и да взимаме каквото си искаме, натоварихме се колкото можем да носим, монитори, мишки, клавиатури.

На изпроводяк ни пита от къде сме и му казвам, че сме от Bulgaria. После се усетихме, как сме изложили родината. :think:
Тоя пич като чуе България по телевизора, все ще се сеща за мен как съм ровил в контейнера. И взехме генерално решение. За в бъдеще като правим такива акции, като ни питат от къде сме, да викаме, че сме от Полша. :lol:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #5 Преди 2 години

Румъния по добре
:D
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #6 Преди 2 години

Бат Тянко написа:http://m.24chasa.bg/novini/article/6303203

щом номера минава ... номера не минава насеко място и често е съпровождан с кол в гърбъ или крива лопата .аз ползвам таз дет рина на свинете много скандализира ем мирише ем боли връмугу :D
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:

Мнение #7 Преди 2 години

Той бияча се оказа болен от пет болести.

Мнение #8 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Той бияча се оказа болен от пет болести.

Пускат го да иде да се лекува в чужбина. :oops: На неизвестно за "Интерпол" място. :shhh:

Мнение #9 Преди 2 години

Да верно голям смях. И като се върне вика: Никъде не съм ходил? Не знам, че са ме дирили. През цялото време си бях тук. Познат рефрен.

Мнение #10 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Да верно голям смях. И като се върне вика: Никъде не съм ходил? Не знам, че са ме дирили. През цялото време си бях тук. Познат рефрен.

Ще се върне жив и здрав, ама като мине давността. :clap: Като е болен да не е луд :naughty: , та да се върне по-рано. :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 гости