С какво да НЕ се гордеем?

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #271 Преди 3 месеца

Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #272 Преди 3 месеца

Марин Шойков написа:Това за яденето.
А как да пазаруваме пиене ??? :think:

Умно! Един мъдър човек беше казал следното: "Да те пази Господ от недопил си мъж и недо**ана жена!" :mrgreen:
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #273 Преди 3 месеца

Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #274 Преди 3 месеца

Регистрирайте се, за да видите линка
"Който нож вади другиму от нож умира!" Така казваха на времето старците и явно са били мъдри хора.А иначе явно има Господ и се намесва когато види неправди.Тоя път с вятър.
Не знам :think: за :clap: или за :oops: е тоя случай?!
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #275 Преди 2 месеца

Проблема не в това как са се обгазили,а как реагират.Мен няколко пъти са ме пръскали с шпрей. :D :D :D Водата е лошо нещо от мен да знаеш. :D :D :D

Мнение #276 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Проблема не в това как са се обгазили,а как реагират.Мен няколко пъти са ме пръскали с шпрей. :D :D :D Водата е лошо нещо от мен да знаеш. :D :D :D

Проблема е в интелекта им.От мене да го знаеш.Склонността да прибягваш към насилие е израз на ниско интелектуално развитие.А когато държавата се пази от гражданите си от такива индивиди е срамно и жалко за държавата.Спомни си , че преди години един секретар на вътрешното министерство взриви и изгоря цяла къща заради един престъпник в нея.Държавата ни беше осъдена в Европа заради тоя "юнак", а някой си го направиха Министър-председател! Е, при такъв началник , какви да са подчинените му?Срамно и жалко за обикновения човек!

Мнение #277 Преди 2 месеца

зуница написа:Проблема е в интелекта им.От мене да го знаеш.Склонността да прибягваш към насилие е израз на ниско интелектуално развитие.А когато държавата се пази от гражданите си от такива индивиди е срамно и жалко за държавата.Спомни си , че преди години един секретар на вътрешното министерство взриви и изгоря цяла къща заради един престъпник в нея.Държавата ни беше осъдена в Европа заради тоя "юнак", а някой си го направиха Министър-председател! Е, при такъв началник , какви да са подчинените му?Срамно и жалко за обикновения човек!

То да си кух не ти трябва началник. Като го гледах това съм умрял от смях, но от друга страна и от срам, че тези създават ред, учат ме какъв да не съм, като ме дебнат зад всеки храс, за да ми го набиват в главата със солени глоби, понякога почти за нищо. Не знам с какво заслужихме ей такива лумпени да ни управлява? Няма ли кадърни хора бе?
Регистриран: Преди 9 месеца
Пчелар от: 1994

Мнение #278 Преди 2 месеца

зуница написа:Проблема е в интелекта им.От мене да го знаеш.Склонността да прибягваш към насилие е израз на ниско интелектуално развитие.А когато държавата се пази от гражданите си от такива индивиди е срамно и жалко за държавата.Спомни си , че преди години един секретар на вътрешното министерство взриви и изгоря цяла къща заради един престъпник в нея.Държавата ни беше осъдена в Европа заради тоя "юнак", а някой си го направиха Министър-председател! Е, при такъв началник , какви да са подчинените му?Срамно и жалко за обикновения човек!
Уникална държава.Винаги съм казал че народа си заслужава управията при това че си трае за много неща.
C2H5OH
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Асеновград

Мнение #279 Преди 2 месеца

M.Milkov написа:Уникална държава.Винаги съм казал че народа си заслужава управията при това че си трае за много неща.

:thumbup:
Ние сме уникални и държавата ни такава. ;)

Мнение #280 Преди 2 месеца

M.Milkov написа:Уникална държава....

След 09.09.1944г. престава да съществува БЪЛГАРСКА държава.От протекторат на СССР се превръща в протекторат на Британската империя( Великолритания ,САЩ и т.н. Британска общност).Илюзия е ,че ЕС е независимо държавно обединение.Политиката му е диктувана от "големия брат", колкото и французи и германци да се опитват да се правят на независими.Та уникалното ни е, че си мислим, че нещо зависи от нас. АЕЦ? Газопроводи? Самолети? Индустрия?Технологии? Та едни марионетки ли да не ни сложат за управници! Ако и самите САЩ да ги определят като "мутри". За нас точно такива са нужни. :oops:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , , , и 25 гости