С какво да НЕ се гордеем?

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #291 Преди 1 месец

solaris60 написа:Не е кисело. ;) ... Налитам на черни и колкото по- черни по - добре. ... :lol:

Е-ей!? Както си се засилил право при Винъс или Серена ще отидеш. :eek: Ако ги различаваш, де? ;) (на тъмно) :mrgreen:

Мнение #292 Преди 1 месец

зуница написа:Е-ей!? Както си се засилил право при Винъс или Серена ще отидеш. :eek: Ако ги различаваш, де? ;) (на тъмно) :mrgreen:

Па' не се разбрахме. :lol: Става дума за гривите само. Къде ме прати при тия?
Нищо не казваш за Иванович? ;)

Мнение #293 Преди 1 месец

solaris60 написа:Па' не се разбрахме. :lol: Става дума за гривите само. Къде ме прати при тия?

Какво правят брюнетките през д-ъ-ългите самотни нощи? :?: ;) Разправят си вицове за блондинки! :lol: :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #294 Преди 1 месец

https://youtu.be/Z31R5ig5wWQ
зуница написа:! :lol: :lol: :lol:

solaris60 написа: ? ;)

Поздрав от сърце :violin: :violin: :violin:
Ibi potest valere populus , ubi leges valent - Народът е силен там, където действат законите.

Мнение #295 Преди 1 месец

solaris60 написа:...Нищо не казваш за Иванович? ;)

Ако нашия юнак беше скочил при нея, а не при "кажи баби тенкю", приказката щеше да е друга. :think: (Ама то Макронизма май не е само френски. :shhh: ) :mrgreen:
Не е за гордост. :naughty: Не е! :shhh:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #296 Преди 1 месец

Не се гордем с мисленето и законите.Вчера влезли полицията в дома на комшията.Акцията е била като колегата му от Лясковц,а сиромаха е оставил ключовете за всички врати отпред на маста. ;) Днес пак го търсиха в неговия гиран за 5 път.Още мисля как може човек да се удави в гиран на който има метална плоча с тухла отхоре. :D :D :D Имам чувството,че няма кадри,а все е полицията на пенсия и заплата. :lol: :lol: Хубавото в случая,че испитите им са "стой,че гледаш"и винаги мога да им избягам.Шегувам се 20 заплати са си 20 заплати. ;) :D :D :D :violin: :violin:

Мнение #297 Преди 2 седмици

Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #298 Преди 2 седмици

зуница написа:https://dariknews.bg/regioni/ruse/tri-deca-sa-raneni-pri-demonstraciia-na-mvr-po-povod-1-iuni-2169246
Нямам думи!!! :oops: :x :x :x

Извинява за грубия израз но: " Наливат ни в гъза лимонада"!
Осколка от взривената граната ранява две момченца и едно момиченце от детска градина „Иглика - 2“, които са се намирали на разстояние 50 метра от мястото на демонстрацията.

Няма опасност за живота им. Двете 6-годишни момченца са получили обгаряния по крайниците, оказана им е спешна помощ и са били освободени. Момиченцето, което също е на 6 години, е транспортирано в Русе, тъй като е с обгаряния между 10 и 20 процента по гърдите, краката и врата.

Ти как си представяш такава граната (светлинно-звукова) да предизвика такива поражения на 50 метра??? Това да не е "скачаща" мина???
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #299 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Извинява за грубия израз но: " Наливат ни в гъза лимонада"!

Ти как си представяш такава граната (светлинно-звукова) да предизвика такива поражения на 50 метра??? Това да не е "скачаща" мина???

Пропускаш главното.Каквато и да било дейност свързана с взривни вещества няма място пред деца.Само идиот може всяка година да излиза пред медиите и да говори за опасността от пиратките и същевременно да демонстрира шокова граната на деца.На тия малоумници след като сами се обгазиха преди време в София трябваше да им забранят и пиратка да пипат.Срамното и страшното е , че простотията и неграмотността са на все по-високо управленско ниво.Някой празноглавец е разрешил тая демонстрация. :oops: :oops: :oops:
Боже пази България и нас от тъпанари в униформи! :x
Стаж: Пчелар

Мнение #300 Преди 2 седмици

"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , и 24 гости