Кобилкина отговаря

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #1 Преди 2 години

Тук, ще помоля многоуважаваната от мен специалистка, госпожа Кобилкина да участва в нашия форум. Считам, че е редно, да подобрим сексуалната си култура. Защото по- този начин, ще подобрим и живота на своите близки и познати. Като сме малко по- спокойни, и усмихнати. Естествено, това ще рефлектира положително, и върху здравния статус на нашите пчелни популации! Секс на екс!
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.

Мнение #2 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Тук, ще помоля многоуважаваната от мен специалистка, госпожа Кобилкина да участва в нашия форум. Считам, че е редно, да подобрим сексуалната си култура. Защото по- този начин, ще подобрим и живота на своите близки и познати. Като сме малко по- спокойни, и усмихнати. Естествено, това ще рефлектира положително, и върху здравния статус на нашите пчелни популации! Секс на екс!

Я вече тук, но сбърка тема и ушла в друга. :lol:

Мнение #3 Преди 2 години

Откакто прояде сарми, и мусака, забрави майчин език, и родна стряха , а?

Мнение #4 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Откакто прояде сарми, и мусака, забрави майчин език, и родна стряха , а?

Уй, аз какво яла ти въобще не знаеш. Ах, ах... това възклицание в Болгария значит друго. :lol:

Мнение #5 Преди 2 години

Знама аз, знааам! Откакто еди, български салам- Стара планина, друго не щеш да си пъхнеш, в устата. Но, имам един въпрос, ако позволиш? Коя е любимата поза, на всички жени?

Мнение #6 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Знама аз, знааам! Откакто еди, български салам- Стара планина, друго не щеш да си пъхнеш, в устата. Но, имам един въпрос, ако позволиш? Коя е любимата поза, на всички жени?

Любимата поза на жените е в зависимост от салама и да е комбинация м/у Стара планина и Рила, а Хамбург да е разположен в тях. Ако има и някаква малка река, която да ги овлажнява ще е супер. :lol:

Мнение #7 Преди 2 години

Цъ! Не позна! Любимата поза на жените по света, е мъж наведен над витрина с бижута! А знаеш ли, как е при мъжете? Викат и 69.

Мнение #8 Преди 2 години

Бат Тянко написа:Цъ! Не позна! Любимата поза на жените по света, е мъж наведен над витрина с бижута! А знаеш ли, как е при мъжете? Викат и 69.

Такая поза може всеки стои. Любима поза е кога мъж обвива моя шия с бижу, а не кагда стои като бастун в/у витрина.

Мнение #9 Преди 2 години

Виж ти кой се е появил. Браво, най сетне да ни уважи тая мила и секси госпожа.
Проф.
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #10 Преди 2 години

Руския направо разцепва хахахаха.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 гости