Лаф на масата

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #6901 Преди 3 седмици

Колеги очквах 20т мед от манго.Заради климатичните промени ми измръзна маногото.Държавата няма ли да ми помогне да засее късно манго беким вържа 120 отводки 300 майки и 50кг БИО мед от МАНГО? :D :D :D :D :D :D
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #6902 Преди 3 седмици

jdrumev написа:Колеги очквах 20т мед от манго.Заради климатичните промени ми измръзна маногото.Държавата няма ли да ми помогне да засее късно манго беким вържа 120 отводки 300 майки и 50кг БИО мед от МАНГО? :D :D :D :D :D :D

Не разбра ли, че няма държава?
Искай от 170 000 пчелари да ти изпратят по 20 мизерни лева и със събраните 3 400 000 мизерни лева може да си решиш мизерния въпрос. :mrgreen:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Мнение #6903 Преди 3 седмици

Георги написа:Не разбра ли, че няма държава?
Искай от 170 000 пчелари да ти изпратят по 20 мизерни лева и със събраните 3 400 000 мизерни лева може да си решиш мизерния въпрос. :mrgreen:

Може и да му се получи донякъде. 2-3-5 ще се вържат, един ще му изпрати две кила мед, а останалите ще си останат поредните глупаци - не ги е срам. :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #6904 Преди 3 седмици

jdrumev написа:Колеги очквах 20т мед от манго.Заради климатичните промени ми измръзна маногото.Държавата няма ли да ми помогне да засее късно манго беким вържа 120 отводки 300 майки и 50кг БИО мед от МАНГО? :D :D :D :D :D :D

А, бе Дака не разбра ли толкова години , че Манго само взема и никога не дава. :mrgreen:
Стаж: Пчелар

Мнение #6905 Преди 3 седмици

solaris60 написа:Може и да му се получи донякъде. 2-3-5 ще се вържат, един ще му изпрати две кила мед, а останалите ще си останат поредните глупаци - не ги е срам. :lol:

Др. Палов винаги е бил "възвишен" човек, ама този път надскочи себе си. :clap:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #6906 Преди 3 седмици

kuline написа:Ти се похвали! Аз ще мълча. :whistle:

Сложи ти етикет за кой е била.Пък може да я изпием при Бати Тянко септември живот и здраве. :D :D
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #6907 Преди 3 седмици

Честит празник на Златарица и най-известния сред известните! Днес всички са се изпокрили или вече са на Друмевците под масата! Все пак поканата беше пред цялото БГ! Друмев дано си закопал поне бута някъде в градината, че изгоря! :D :D :D
Лонг Джон Силвър
Пчелар от: Пловдив

Мнение #6908 Преди 3 седмици

Иван Мънков написа:Честит празник на Златарица и най-известния сред известните! Днес всички са се изпокрили или вече са на Друмевците под масата! Все пак поканата беше пред цялото БГ! Друмев дано си закопал поне бута някъде в градината, че изгоря! :D :D :D

Той НЕ посреща гости, той Е на гости. ;) ;) ;)
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Регистриран: Преди 8 месеца

Мнение #6909 Преди 3 седмици

Друмев ,с тая игра сте единствено тотоизмамници,най–големите в България!Честит празник!Огелпих го дамара за рояците ,останаха миналата вечер 10–на и сега ми гелпят работата ,но утре вечер по тъмно ще им затворя прелката и в неделя сутринта ще ги стръскам при другите!По–честно и хуманно решение не можах да измисля!Айде 4 на 1 за врага!Язък!
Лонг Джон Силвър

Мнение #6910 Преди 3 седмици

Kebapa1912 написа:Друмев ,с тая игра сте единствено тотоизмамници,най–големите в България!Честит празник!Огелпих го дамара за рояците ,останаха миналата вечер 10–на и сега ми гелпят работата ,но утре вечер по тъмно ще им затворя прелката и в неделя сутринта ще ги стръскам при другите!По–честно и хуманно решение не можах да измисля!Айде 4 на 1 за врага!Язък!

Ботев ще бие. :D
Внимавай със стръскването ( добавянето ) към роя, вече имат различна миризма, пръсни с нещо миризливо.
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , и 23 гости