Лаф на масата

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #7241 Преди 2 месеца

Kebapa1912 написа:Прав си!Дано на почивката да види кви ги натвори и ви бутне и на вас аванта!Трима от тях са с ж.к.!Ама нека и вас един път да ви порежат яко!Господ гледа!

Да бе оня гледа... :D :D
Регистриран: Преди 1 година
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Пловдив

Мнение #7242 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Да бе оня гледа... :D :D

Сега Митко Митков ще оправи работата! :D :D :D :violin: :violin: :violin: :drinkingbuddies: :drinkingbuddies: :drinkingbuddies:

Мнение #7243 Преди 1 месец

Привет,момчета,
две седмици не съм влизал във форума,а вие сте изписали света... :clap: Надявам се,всички сте изкарали добре отпускарското време и сте набрали сили за форумни изяви ;) :dance: Пожелавам на всички пълни тенекии и успешно зимуване :thumbup:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.
C2H5OH
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Асеновград

Мнение #7244 Преди 1 месец

Калеко, къде ходиш, къде бродиш бе човек. Да не беше отвъд голямата вода.

Мнение #7245 Преди 1 месец

венци написа:Калеко, къде ходиш, къде бродиш бе човек. Да не беше отвъд голямата вода.

Бат' Венци, винаги съм бил сигурен,че владееш силата на кристалното кълбо ;) :thumbup: Тази година бях обещал на милата половинка почивка по нейните критерии/не го препоръчвам на никой :eek: :!: :!: :!: / Та вследствие на тази моя слабост :oops: :oops: направихме едно малко пътешествие,което направи "половинката" безкрайно щастлива. В интерес на истината и аз си начесах крастата/риболова/ починах си подобаващо, но за жалост всичко свърши и от утре започва "веселото" ежедневие :doh: Между другите удоволствия видях,как нормалните хора отглеждат пчели и как успяват между другото,да заработят "някое и друго евро... :!: Дано и в нашата тъй-наречена "Европейска държавица",доживеем времето, в което ще можем да развиваме такъв вид ппчеларство и да заработваме подобаващи доходи :pray: :pray: Иначе казано >> не вярвайте на писаното по медиите :!: :!: :!: истината е съвсем друга.../ако ме няма няколко дни във форума,значи съм бил прав и са ме прибрали за обяснения :eek: /
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 гости