Лаф на масата

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #7291 Преди 5 месеца

Remi написа:Нагледно
Capture.png
Изображение

Не съм съгласен с тая схема.Ако беше това БАБАХ нямаше да казват,че АЧ не е вредна за хорара,а мани другата разлика дето жените думат:"Размера има значение". :lol: :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #7292 Преди 5 месеца

Ангел Йосифов написа:Перка,а ударна доза от необходимите витамини как ще се отразят.Той ги е загубил малко-по малко и ако се възстановят по същия начин няма да има проблеми,но ударното-скоростно натрупване...,не съм много сигурен,как ще му се отрази.
А виж- Регистрирайте се, за да видите линка

В12 е водоразтворим, няма страшно. А и съм сигурен, че той се обърка като каза че взима 1000mg на ден, по скоро да иде реч за 1000mcg, ама де да знам, някой доктор нека се произнесе :roll:. По-важното е че на Даката рождения ден наближава, стягайте се за парти :dance:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #7293 Преди 5 месеца

Перо Мелиферо написа:...По-важното е че на Даката рождения ден наближава, стягайте се за парти :dance:

А именния си отмина-а... :cry: Скрит из горските пущинаци. ;) Шумкарин го даде. :shhh: И от форума се скри?! :oops: Невероятно, ... но факт! :o
Регистриран: Преди 11 месеца

Мнение #7294 Преди 5 месеца

зуница написа:А именния си отмина-а... :cry: Скрит из горските пущинаци. ;) Шумкарин го даде. :shhh: И от форума се скри?!...

Може вече да не може да уцели клавишите на клавиатурата...? :think: :lol:

Мнение #7295 Преди 5 месеца

И ловец съм и пчелар съм
и на форумите господар съм...

Той е! Неговото име е...

Изображение
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар

Мнение #7296 Преди 5 месеца

Перо Мелиферо написа:
Вземи си таблетки или капки от метил групата му, щото най-добре се усвояват и си поркай на воля ;)

Пратиха ми ги,вече нагъвам и то от тия за връзване на мускули и спорт. :lol: :lol: :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #7297 Преди 5 месеца

Ангел Йосифов написа:Перка,а ударна доза от необходимите витамини как ще се отразят.Той ги е загубил малко-по малко и ако се възстановят по същия начин няма да има проблеми,но ударното-скоростно натрупване...,не съм много сигурен,как ще му се отрази.
А виж- Регистрирайте се, за да видите линка

Късно прочетох за сланината.Вчера взех 6 кг пресен черен дроб,след 10 дни пак.
Днес доктора ме съветва да продължа с тази доза от 1000mcg/мерси за поправката на Перо/.Краткото време и по-голяма доза не е за предпочитане. :think:

Мнение #7298 Преди 4 месеца

Колеги, как е правилно да се водят земеделските производители? Земеделски стопанин или земеделски производител ?
Правя си интернет страница за разсадника и не знам какъв да се пиша в нея.
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #7299 Преди 4 месеца

Тихомир написа:Колеги, как е правилно да се водят земеделските производители? Земеделски стопанин или земеделски производител ?

Земеделски Производител

Мнение #7300 Преди 4 месеца

Тихомир написа:Колеги, как е правилно да се водят земеделските производители? Земеделски стопанин или земеделски производител ?

Виж какво каза Чичко Гугъл:

"23. (нова - ДВ, бр. 18 от 2006 г.) "Земеделски стопанин" е физическо или юридическо лице, което извършва земеделска дейност и чието земеделско стопанство е разположено на територията на страната.

24. (нова - ДВ, бр. 18 от 2006 г.) "Земеделско стопанство" са всички производствени единици, управлявани от земеделския стопанин и разположени на територията на страната.

----------------------------------
1. (доп. - ДВ, бр. 41 от 2001 г., изм. - ДВ, бр. 96 от 2002 г.) "Земеделски производители" са физически и юридически лица, които произвеждат непреработена и/или преработена растителна и/или животинска продукция и продукция от риба и аквакултури, предназначена за продажба.

--------------
От Закона за подпомагане на земеделски производители."

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 гости