АРМАГАНИ ОТ СЪРЦЕ

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1 Преди 2 години

Хиляди благодарности на бат Венци за хубавия армаган 2,5л .Да знаете която ръка е давала и ще взема.Наздраве на всички
п.п. Ракийката е елексир да подчартая/демек ще си я пия сам/,цветътът и е като 15 годишно, мека и пивка.
Хубаво е да има на земята добри хорица да знаете.
C2H5OH
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Асеновград

Мнение #2 Преди 2 години

Данчо наздраве и със здраве.
ИПМ

Мнение #3 Преди 2 години

Да ти се връща.Наздраве.
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: 1060м надморска

Мнение #4 Преди 2 години

jdrumev написа:Хиляди благодарности на бат Венци за хубавия армаган 2,5л .Да знаете която ръка е давала и ще взема.Наздраве на всички
п.п. Ракийката е елексир да подчартая/демек ще си я пия сам/,цветътът и е като 15 годишно, мека и пивка.
Хубаво е да има на земята добри хорица да знаете.

Друмев,
не ми е работа,
ама най-вкусното нещо което съм ял е месо от диво прасе, варено в буркан и отгоре му парченце сланинка от домашно хайванче.
Народния лечител ( Венци ) сигурно ще оцени едно такова мезе.
Носкооооу !!! И тоя ли форум отрови ?
ИПМ

Мнение #5 Преди 2 години

До сега не бях пил Асеновградска перла. :D
Проф.

Мнение #6 Преди 2 години

Наближава празника на Еленовия бут и Друмев със сигурност ще изпрати едното задно краче на бат Венци, за да го споменава и той с добро. Дръмев кокъла можеш да го запазиш за кучетата и те да разберат че има празник, а бат Венци кокали не иска, не е на 20 години да ги гризе :lol: :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7 Преди 2 години

tarty написа:Наближава празника на Еленовия бут и Друмев със сигурност ще изпрати едното задно краче на бат Венци, за да го споменава и той с добро. Дръмев кокъла можеш да го запазиш за кучетата и те да разберат че има празник, а бат Венци кокали не иска, не е на 20 години да ги гризе :lol: :lol: :lol: :lol:

Кокала с кисело зеленце знаеш ли ква вкусотия е? :D Накрая може и за кученцата да се облажат
C2H5OH

Мнение #8 Преди 2 години

jdrumev написа:До сега не бях пил Асеновградска перла. :D

Дака това е Станимашка магия. ;) Стояла е 6 години в дъбово буре - внимавай.
Проф.

Мнение #9 Преди 2 години

jdrumev написа:
tarty написа:Наближава празника на Еленовия бут и Друмев със сигурност ще изпрати едното задно краче на бат Венци, за да го споменава и той с добро. Дръмев кокъла можеш да го запазиш за кучетата и те да разберат че има празник, а бат Венци кокали не иска, не е на 20 години да ги гризе :lol: :lol: :lol: :lol:

Кокала с кисело зеленце знаеш ли ква вкусотия е? :D Накрая може и за кученцата да се облажат

Хахаха ти пак се изкара най големия сиромах, оглозган кокъл с кисело зеле :lol: :lol:, барем малко сланинка от корема или врата да сложиш вътре, че много постно.
C2H5OH

Мнение #10 Преди 2 години

tarty написа:
jdrumev написа:

Хахаха ти пак се изкара най големия сиромах, оглозган кокъл с кисело зеле :lol: :lol:, барем малко сланинка от корема или врата да сложиш вътре, че много постно.

Янчо, така е вече не моим да ръфаме кокали много много. Като в оная песен - Стар козел млада върба лющеше.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 гости