АРМАГАНИ ОТ СЪРЦЕ

Старши
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1997

Мнение #151 Преди 1 година

Е за това се радвай, че Дамян ти е пратил само 2. Ако бяха повече, ко шъ праиш? :lol: :lol: :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #152 Преди 1 година

Вчера си направих изненадващ армаган :D Шетам нещо из вилаета и нещо,покрито с чувал, ми се изпречи в един склад :eek: Подритнах,махнах чувала и що да видя :ugeek: :eek: :eek: :eek: :eek: 10 литрова туба с.......медовина..."Яла густо на мен":D :P :) :D
Сега съм на дърта медовина :violin: :D ....е,поне до 22ч. :D
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #153 Преди 1 година

Ангел Йосифов написа:Вчера си направих изненадващ армаган :D Шетам нещо из вилаета и нещо,покрито с чувал, ми се изпречи в един склад :eek: Подритнах,махнах чувала и що да видя :ugeek: :eek: :eek: :eek: :eek: 10 литрова туба с.......медовина..."Яла густо на мен":D :P :) :D
Сега съм на дърта медовина :violin: :D ....е,поне до 22ч. :D

Е бати късметлията. :D :D :D Утре ще огледам и аз двора но надали човал ще видя.Най много да си намеря някоя задача като косене напримерно. :D :D :D
Петъчен майстор пчелар

Мнение #154 Преди 1 година

Е..ти, :o на склерозата вика късмет :mrgreen:
ИПМ

Мнение #155 Преди 1 година

Ангел Йосифов написа:Е..ти, :o на склерозата вика късмет :mrgreen:

То от склерозата идва късмета в най точния момен. :D :D :D
Пчелар от: Северозапада

Мнение #156 Преди 1 година

jdrumev написа:Е бати късметлията. :D :D :D Утре ще огледам и аз двора но надали човал ще видя.Най много да си намеря някоя задача като косене напримерно. :D :D :D

Размер имеет значение?
АРМАГАНИ ОТ СЪРЦЕ - medowuha.jpg

АРМАГАНИ ОТ СЪРЦЕ - 2121.jpg

АРМАГАНИ ОТ СЪРЦЕ - 3131.jpg
ИПМ

Мнение #157 Преди 1 година

До сега с комшита на 1 л ракийка обсъжадахме съдбата на кошери 3 и 4 описани от мен вчера.Пнеже съм некъдирник ги араизах на комшията колегата ги гледа без помощ без да ги мести.Ще послушам думите на Майстора да видим какво ще стане. :D :D :D Аз зная какво ще стане още урте. :D :D :D :D Това ми е най добрата сделка от години. :D :D :D :D
п.п.Ех да ми бяха близо тия 12 рамки пило без тая ефтина камера? :D :D :D Прав си Майсторе нека видим ко прави макар и мършляка да чете. :D :D :D :D Изгуре брат ама та знам и теб де живеш. :D :D :D :DИ пчелин му знам,но съм чел и за код 21.
Пчелар от: Северозапада

Мнение #158 Преди 1 година

jdrumev написа:До сега с комшита на 1 л ракийка обсъжадахме съдбата на кошери 3 и 4 описани от мен вчера.Пнеже съм некъдирник ги араизах на комшията колегата ги гледа без помощ без да ги мести.Ще послушам думите на Майстора да видим какво ще стане. :D :D :D Аз зная какво ще стане още урте. :D :D :D :D Това ми е най добрата сделка от години. :D :D :D :D
п.п.Ех да ми бяха близо тия 12 рамки пило без тая ефтина камера? :D :D :D Прав си Майсторе нека видим ко прави макар и мършляка да чете. :D :D :D :D Изгуре брат ама та знам и теб де живеш. :D :D :D :DИ пчелин му знам,но съм чел и за код 21.

:thumbup:
https://www.youtube.com/watch?v=Tn4K2FIx1ts
ИПМ

Мнение #159 Преди 1 година

Жоре комшията ме обвини мен за това състояние. :D :D :D Бил съм им сложил магазини и все съм снимал кошерите. :D :D :D
Обзложих ме се на 5 к лв,че аз до година ще извадя 100кг от 1 кошер.При него ще вадим меда. :D :D :D Майсторе аз какво ти казах дай магазини ще ги напълня. :D :D :D :D
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: 1992

Мнение #160 Преди 1 година

jdrumev написа:Жоре комшията ме обвини мен за това състояние. :D :D :D Бил съм им сложил магазини и все съм снимал кошерите. :D :D :D
Обзложих ме се на 5 к лв,че аз до година ще извадя 100кг от 1 кошер.При него ще вадим меда. :D :D :D Майсторе аз какво ти казах дай магазини ще ги напълня. :D :D :D :D

със селекционирани пчели ,може и 200 да стигнеш ,от опит и ако не им пречиш

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , и 28 гости