АРМАГАНИ ОТ СЪРЦЕ

Петъчен майстор пчелар
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #201 Преди 6 месеца

Перо Мелиферо написа:Е как иначе, то на тоя гаден плод не му ли сложиш захар, ще пиеш дюлева ракия, ама некой друг път :lol:

Листата на дюлята стават за оцветяване на ракията,ама самия плод :x
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #202 Преди 6 месеца

Гошо Роглев от Златарица който ние от 2 години колега ми подари 2л отлежала гроздова.Бях я забравил миналата седмица но тая не можах да си повторя грешката. :D :D Така,че да е жив и здрав колегата ще пия тая вечер за негово здраве и за моя кеф.Третата за Чичо Гошо/Обещал съм му/.Ха Наздраве и да но не се изложи Лудогореца/по БНТ го дават/. :D :D
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #203 Преди 6 месеца

jdrumev написа:... Ха Наздраве и да но не се изложи Лудогореца/по БНТ го дават/. :D :D

"И да паднем! И да бием! Пак ще се напием!" :clap:
ИПМ

Мнение #204 Преди 5 месеца

Дойде време да кусам и от цуйката на Барачето/Баджанака малко предатель/.Серт е и малко и Ревулюционна,но се налива като удъ у къртичина. :lol: :lol: Наздраве и да не забравяте"Която кунка е дарявала и ще и се дарява"/Данче Друмевски/. :lol: :D :D :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #205 Преди 5 месеца

-Келнер, сакам сода биКарнобат!
- К'во е т'ва бе?
- Газирана вода и две карнобатски ракии !
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #206 Преди 4 месеца

Подарявам втора употреба торби от пелети.Подходящи са за много неща/за кот се сети челяк от найлонь/Някой ако желае да пише.За София доставката е безплатна,а за страната за ваша сметка ако не ми е на път. :lol: :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #207 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Подарявам втора употреба торби от пелети.Подходящи са за много неща/за кот се сети челяк от найлонь/Някой ако желае да пише.За София доставката е безплатна,а за страната за ваша сметка ако не ми е на път. :lol: :lol: :lol:

Ей, щедростта ти е безкрайна ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #208 Преди 4 месеца

barkov1982 написа:Ей, щедростта ти е безкрайна ;)

Те, софиянци след като си изхвърляха боклука на пернишкото сметище са решили явно сега да го разнесат из цялата страна.Завода за преработка на отпадъци щял да ги замърсява. :mrgreen:

Мнение #209 Преди 4 месеца

зуница написа:Те, софиянци след като си изхвърляха боклука на пернишкото сметище са решили явно сега да го разнесат из цялата страна.Завода за преработка на отпадъци щял да ги замърсява. :mrgreen:

Зуница, гледам от 3 часа си в тази тема, та да те питам: - да не би да търсиш тук колко е щедър Друмев? :lol: Хвалеше се в една друга тема, затова. :)

Мнение #210 Преди 4 месеца

solaris60 написа:Зуница, гледам от 3 часа си в тази тема, та да те питам: - да не би да търсиш тук колко е щедър Друмев? :lol: Хвалеше се в една друга тема, затова. :)

Той на хвалби е щедър.Не може да му се отрече.Ама гледам и нещо друго да се изпусне да даде.Ама...Сигурно похапва стипца и я прокарва с оцет, та от карфица километър тел мож да изкара. :obscene-tolietpush:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 27 гости