Благодарности

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #31 Преди 8 месеца

Сърдечни благодарности към момчетата от Бургас! Янчо се отзова! Бат Тянко - мъжкар на място, ми помогна със решения по всички проблеми, за което съм му задължен с удоволствие!!!! Богатство е човек да познава такива хора!
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #32 Преди 8 месеца

rumenggr написа:Сърдечни благодарности към момчетата от Бургас! Янчо се отзова! Бат Тянко - мъжкар на място, ми помогна със решения по всички проблеми, за което съм му задължен с удоволствие!!!! Богатство е човек да познава такива хора!

:naughty: Яж и пий с такива хора,но алъжвериж не прави. :D :lol: Това са типичните Люлински тарикати.Повече вземат от колкото дават... :lol: :D :lol: :D
ИПМ

Мнение #33 Преди 1 седмица

Хиляди благодарнисти на Ачката/Майстора/,Борката/проф.от Хасково/,Бати Янчо/Месията/,Чичо Гошо/нема още прякор/,Другаря Шойков,Кирчо Барков/Баджанака/,Сашокана/има ама не се споменава прякора/,Румениге и още доста приятели колеги от форума които помогнаха със съвети и знания да дигна пчелина.Жалко за труда на всичкини,но с някой неща не може да се борим...
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #34 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Хиляди благодарнисти на Ачката/Майстора/,Борката/проф.от Хасково/,Бати Янчо/Месията/,Чичо Гошо/нема още прякор/,Другаря Шойков,Кирчо Барков/Баджанака/,Сашокана/има ама не се споменава прякора/,Румениге и още доста приятели колеги от форума които помогнаха със съвети и знания да дигна пчелина.Жалко за труда на всичкини,но с някой неща не може да се борим...

Да похвалиш и благодариш на колеги (приятели) е арно, но ми се струва, че копираш някой друг и да не останеш назад - хиляди благодарности. Само забрави да споменеш и 'арната цуйка. :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ

Мнение #35 Преди 1 седмица

kuline написа:Да похвалиш и благодариш на колеги ( приятели) е Арно, ни ми се струва, че копираш някой друг и да не останеш назад - хиляди благодарности. Само забрави да споменеш и 'арната цуйка. :lol:

Е то при назе нищо не се мери у левове,а у литри... ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #36 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Е то при назе нищо не се мери у левове,а у литри... ;) :lol: :lol:

А палците де ги остави? :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ

Мнение #37 Преди 1 седмица

kuline написа:А палците де ги остави? :D

Помогнаха ми много и само 3 дена ми трябваха за пабеду,но пък никой не ми е казъл от тях как да си гледам пчелите. ;) :lol: :lol:Освен Ачката за втория магазин. ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 22 гости