Бусове

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #11 Преди 1 година

Мислих много, каква да е колата. Дали да е бус 4х4, джип или пикап. Най-практичното за мен е Буса. Пчеларствам стационарно на няколко места, вадя си меда на друго место и ми трябва обем да пренасям корпуси и магазини. Не искам да е няква тотална офроуд машина, просто искам въпреки дъжда да си стигам по пчелините . Като реша да ходя да си вземам кошерите, да не наемам бус както правех до сега. Карам и малки групи кошери на подвижно и на опрашване.. та за тази цел Буса се оказа най...
C2H5OH
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Асеновград

Мнение #12 Преди 1 година

Изглежда супер, със здраве да си го караш.
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #13 Преди 1 година

Един практически съвет от личен опит.
Ако мислиш да мъкнеш тонаж - нафта, без турбо, предно или 4х4.
Ако ти трябва обем - газ, предно или 4х4

Ето и снимка на готова пчеларска платформа за 1500 лева :D

Бусове - 7360684o.jpg
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Пчелар от: Североизток

Мнение #14 Преди 1 година

венци написа:Форд, циганин и външна чешма зимно време не работят. Форда е най-евтиния бус и затова е масов.

И още: Форд и циганин не боледуват, направо умират. А нали знаете, че братята роми са много жилави и нищо не ги плаши, правете си сметка за талигата! :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #15 Преди 1 година

Ей карах форд фиеста 935 кубика 7 години производство 87 после я продадох на един той я кара без антифриз и я окоти.. Дейбааа.. Продаде я на друг он я оправи и още я кара за това приказки от сорта кози и цигани не ми минават. Това е изпитан автомобил. Здрав и проходим гарантирам!
Нооо.. точно в този момент си спомням защо си купих Audi quatro 1.9tdi тука разни жкипки ги побутвам изодзад за кураж :D
Контакт:

Мнение #16 Преди 1 година

Бат Ицо написа:Ей карах форд фиеста 935 кубика 7 години производство 87 после я продадох на един той я кара без антифриз и я окоти.. Дейбааа.. Продаде я на друг он я оправи и още я кара за това приказки от сорта кози и цигани не ми минават. Това е изпитан автомобил. Здрав и проходим гарантирам!
Нооо.. точно в този момент си спомням защо си купих Audi quatro 1.9tdi тука разни жкипки ги побутвам изодзад за кураж :D

Старите коли са направени да работят, новите са направени да ги сменяш на 5години.
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #17 Преди 1 година

Дамян Дамянов написа:Старите коли са направени да работят, новите са направени да ги сменяш на 5години.

Ами така е, защото хората решиха, че е по-важно колата да им задоволява глезотиите, отколкото нуждите от транспорт за дълго време. Парите от качеството отидоха в екстри.
Пчелар от: Лом

Мнение #18 Преди 1 година

https://youtu.be/NCNPnJH_phc

Още една комбинация за бус и 4x4

Мнение #19 Преди 1 година

Този Хюндай мисля е на рама и с двигател като на Паджеро (дизел). Купето му няма кой знае какви предимства пред класическо купе на джип. Не е баш бус, защото не може да се товари като бус. А и мисля, че гори доволно.
При тези условия като на клипа ще се справи и лека кола с добри зимни гуми.
Пчелар от: Лом

Мнение #20 Преди 1 година

https://youtu.be/WsH00km1_jA

Ето и за товарене.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , и 23 гости