Лов и куче

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #831 Преди 1 месец

jdrumev написа:Май лов няма да има.Някакъв Манолов искал да почва лова от Ноември и Декември. :roll: Избиха на хората прасетата,а дивите да разнасят заразата.Май ми мирише на ПРОТЕСТ или голяма далавера. :D :D :lol: :lol:
Според мен искат да изчакат да измрът дивите спокойно.Така няма да има снимки и клипове колко е зле работата и най вече разходи :D :lol: :D

Точно по това трябваше да се разбере, че чума няма. Бият питомните, а дивите никой не ги закача. А те трябваше да са първи.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #832 Преди 4 седмици

Няма и тая седмица да бъде открит свинския лов.Уж чума има,а недават да ловува ме.Но пък погледнато по позитивно ако си кмет спокойно можеш да си купиш гласове за изборите с Държавна пара. :DТриста са си триста. :D :D :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #833 Преди 4 седмици

jdrumev написа:Няма и тая седмица да бъде открит свинския лов.Уж чума има,а недават да ловуваме. Но пък погледнато по-позитивно ако си кмет, спокойно можеш да си купиш гласове за изборите с Държавна пара. :DТриста са си триста. :D :D :lol: :lol:

Друмевски, турам ти палеца само заради първите две изречения :D , нататък нищо не ти хващам. Имам чуството че след уикенда най не ти се разбира какво приказваш. Някъде към Сряда и натам, почва да е една идея по-разбираемо. Има ли връзка с ходенето ти в Елена-Златарица и какво се случва там, не знам :think:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #834 Преди 4 седмици

Перо Мелиферо написа:Друмевски, турам ти палеца само заради първите две изречения :D , нататък нищо не ти хващам. Имам чуството че след уикенда най не ти се разбира какво приказваш. Някъде към Сряда и натам, почва да е една идея по-разбираемо. Има ли връзка с ходенето ти в Елена-Златарица и какво се случва там, не знам :think:

Е то това му е най разбираемия пост, Перка ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #835 Преди 4 седмици

barkov1982 написа:Е то това му е най разбираемия пост, Перка ;)

Намекваш, че при мен е проблема? Може и така да е
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #836 Преди 4 седмици

Лова ще го пуснат както по старому - първата събота от месец октомври.
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #837 Преди 4 седмици

Иван.Иванов написа:Лова ще го пуснат както по старому - първата събота от месец октомври.

Ще се стреля само по прасета с табелка на врата "чумаво"!Всеки ловец с кирка и лопата.Да загробва чумавите.
Здравите ще се пропускат "метър".Питайте БАБХ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А от догодина всички прасета с ушна марка и чипосани. За месото подвижни хладилни камери.Всички гореспоменати дейности за сметка на ловците.Ако ви се стори глупаво и невероятно си спомнете къде живеете! :mrgreen:
ИПМ

Мнение #838 Преди 4 седмици

Перо Мелиферо написа:Друмевски, турам ти палеца само заради първите две изречения :D , нататък нищо не ти хващам. Имам чуството че след уикенда най не ти се разбира какво приказваш. Някъде към Сряда и натам, почва да е една идея по-разбираемо. Има ли връзка с ходенето ти в Елена-Златарица и какво се случва там, не знам :think:

Знаеш Перка.Кой разбрал,разбрал.Кой не е да пита брата. ;) :D :lol:
Регистриран: Преди 3 седмици

Мнение #839 Преди 3 седмици

С тази свинска чума може и да има отлагане на ловният сезон
ИПМ

Мнение #840 Преди 3 седмици