Лов и куче

Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #861 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Де го прочете това. :D :D

Има заповед която ще се пробвам да кача ей сега. Иначе в сайта бглов я има / не знам дали е грешно, че споменавам сайт, не е реклама/ .

Мнение #862 Преди 2 седмици

Лов и куче - 1F452D8E-2DD9-41D3-B99E-7589B0E446FA.jpeg

Лов и куче - FA4C848E-BD5C-488B-813B-FB441918D428.jpeg

Мнение #863 Преди 2 седмици

Лов и куче - 66BFFFCC-D577-4EF6-BB05-1C916ADEBB5E.jpeg

Лов и куче - BE04F460-F308-43CE-BBB2-73A1036E0577.jpeg

Лов и куче - 204A3312-010D-462F-B761-DA3B72AD7225.jpeg
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #864 Преди 2 седмици

Иван.Иванов написа:.....да няма инциденти, колкото излезем, толкова да се приберем.

Зависи от инцидента, че знам за някои дето отиват на лов, за да се напият до безпаметност и има опасност, прибирайки се, да налетят на ортака при любовницата, просто защото са сбъркали адреса. Предполагам нямаш предвид подобни инциденти. :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #865 Преди 2 седмици

kuline написа:Зависи от инцидента, че знам за някои дето отиват на лов, за да се напият до безпаметност и има опасност, прибирайки се, да налетят на ортака при любовницата, просто защото са сбъркали адреса. Предполагам нямаш предвид подобни инциденти. :lol:

Няма страшно вече.Пушкашта е заключена със шифър и ключ.Ако се напия в безпаметност няма как да се сетя за кода и де съм оставил ключа. :D :D :lol: :lol:

Мнение #866 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Няма страшно вече.Пушкашта е заключена със шифър и ключ.Ако се напия в безпаметност няма как да се сетя за кода и де съм оставил ключа. :D :D :lol: :lol:

За туй заключване и аз зная, въпреки че не съм авджия, ама ортака може да си го помни. :lol:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #867 Преди 2 седмици

Наслука коколеги и колешки и нека да помогнем на БАБХ да избием прасетата до крак. :lol: :D
И не забравяйте мерките за безопастнос и най вече,че горския не е прасе. ;) :D :lol:

Мнение #868 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Наслука коколеги и колешки и нека да помогнем на БАБХ да избием прасетата до крак. :lol: :D
И не забравяйте мерките за безопастнос и най вече,че горския не е прасе. ;) :D :lol:

А бре Друмев, шибнал си ми една снимка на платения канал и отваряйки гледам една мишка. Ми тя 6 пъти по - малка от телефона бре? :lol: Ти като му смъкнеш кожуха и жена ти една супа няма да може да направи, ако не купиш един бульон МАГИ. :lol:
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #869 Преди 2 седмици

solaris60 написа:А бре Друмев, шибнал си ми една снимка на платения канал и отваряйки гледам една мишка. Ми тя 6 пъти по - малка от телефона бре? :lol: Ти като му смъкнеш кожуха и жена ти една супа няма да може да направи, ако не купиш един бульон МАГИ. :lol:

И аз му казах същото ;). Не бива да сме се наговорили, ама той ще каже чее от кюшето на снимане :o
Лов и куче - Screenshot_20191005-113326.jpg
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #870 Преди 2 седмици

Сезона открит!
Данче Друмеески
Лов и куче - IMG-b8f2e51306f83478a1bb2e7e35c511a5-V.jpg

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 21 гости