Има ли лозари или сте само пчелари

Регистриран: Преди 2 години

Мнение #71 Преди 7 месеца

Георги написа:Ако приемем, че и те не знаят руски, то това което са разбрали е същото което щеше да разберат, ако им беше приказвал перфектно на руски. :D

Демек, ако си беше говорил на български, поне нямаше да се изложи.
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #72 Преди 7 месеца

Калеко Алеко написа:Биха разбрали би бил по-точният изказ,но днес е неделя .... :thumbup:

Я помисли пак Бе, мъж!
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Мнение #73 Преди 7 месеца

solaris60 написа:Демек, ако си беше говорил на български, поне нямаше да се изложи.

Ма те монголците, ако не са знаели руски, хич не се е изложил пред тях. Само във тубата де то малко. :D
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Регистриран: Преди 8 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #74 Преди 7 месеца

solaris60 написа:Демек, ако си беше говорил на български, поне нямаше да се изложи.

Демек, на какъвто език да е говорил, НЕ се е изложил...хората са останали доволни и съм сигурен,че ще има още посетители :drinkingcheers:
"Който побеждава другите е силен. Победилият себе си е могъщ."- Лао Дзъ

Мнение #75 Преди 7 месеца

Георги написа:Ма те монголците, ако не са знаели руски, хич не се е изложил пред тях. Само във тубата де то малко. :D

Да де. Те монголците и на монголски да им беше говорил пак толкова щяха да го разберат, колкото и ние когато ни говори на български. Тертипа на работа му не е ясен, но само на нас ли или и на него? :lol: :lol: :lol:

Мнение #76 Преди 7 месеца

Георги написа:Я помисли пакБе, мъж!

Това като Бел мъж или като Беломъд търтей да го разбирам :? :?: :doh:

Мнение #77 Преди 7 месеца

Калеко Алеко написа:Демек, на какъвто език да е говорил, НЕ се е изложил...хората са останали доволни и съм сигурен,че ще има още посетители :drinkingcheers:

За без пари всеки ще се навие, но аз му се каня от толкова време, но той като е казал едни хилядарки, та хилядарки, а аз златна/глуха/ рибка едва ли ще хвана, та толкова и ще ида на пчелина му, колкото и да имам желание. :lol:

Мнение #78 Преди 7 месеца

solaris60 написа:За без пари всеки ще се навие, но аз му се каня от толкова време, но той като е казал едни хилядарки, та хилядарки, а аз златна/глуха/ рибка едва ли ще хвана, та толкова и ще ида на пчелина му, колкото и да имам желание. :lol:

А за риба ходиш ли???

Мнение #79 Преди 7 месеца

Калеко Алеко написа:Това като Бел мъж или като Беломъд търтей да го разбирам :? :?: :doh:

По-здрав в ръцете го разбирай!
Стивън Хокинг

Мнение #80 Преди 7 месеца

Калеко Алеко написа:А за риба ходиш ли???

Зависи за каква РИБКА говорим?

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , , и 23 гости