Има ли лозари или сте само пчелари

Регистриран: Преди 2 години

Мнение #81 Преди 10 месеца

Георги написа:По-здрав в ръцете го разбирай!

Ееее Гоше, споко де. Сега и тухли ли ще прехвърляме? :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #82 Преди 10 месеца

solaris60 написа:Зависи за каква РИБКА говорим?

Е каквато и да е,трябва въдица да хвърлиш /изключвам Метро/...
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.
Проф.

Мнение #83 Преди 10 месеца

solaris60 написа:За без пари всеки ще се навие, но аз му се каня от толкова време, но той като е казал едни хилядарки, та хилядарки, а аз златна/глуха/ рибка едва ли ще хвана, та толкова и ще ида на пчелина му, колкото и да имам желание. :lol:

Що не вземеш да се напънеш и да си спомниш преди две- три години като ти казах да идваш ако решиш, но ти не та не. Та за да ти направя кефа и да не се чустваш прекаран ти поисках една хилядарка, за да имаш извинение пред съвеста си :). Най ми е тъпо, като дойде някой на пчелина и ми види кошерите да започне да ми обяснява, защо не трябва да са така, какво щяло да стане, какво пишело в книгите, та какво му бил казал неговия учител преди 50 години, а иначе дошъл да види нещо ново и да научи нещо ново.
Проф.

Мнение #84 Преди 10 месеца

Калеко Алеко написа:Демек, на какъвто език да е говорил, НЕ се е изложил...хората са останали доволни и съм сигурен,че ще има още посетители :drinkingcheers:

Само организатора говореше руски и превеждаше, а няколко от жените на няколко пъти казаха по някоя друг дума на.руски.

Мнение #85 Преди 10 месеца

Калеко Алеко написа:Е каквато и да е,трябва въдица да хвърлиш /изключвам Метро/...

Нема а са плашиш Калеко - стръв дал Господ. :lol:

Мнение #86 Преди 10 месеца

tarty написа:Що не вземеш да се напънеш и да си спомниш преди две- три години като ти казах да идваш ако решиш, но ти не та не. Та за да ти направя кефа и да не се чустваш прекаран ти поисках една хилядарка, за да имаш извинение пред съвеста си :). Най ми е тъпо, като дойде някой на пчелина и ми види кошерите да започне да ми обяснява, защо не трябва да са така, какво щяло да стане, какво пишело в книгите, та какво му бил казал неговия учител преди 50 години, а иначе дошъл да види нещо ново и да научи нещо ново.

Аз ще си мълча бе Янчо. Като глуха златна рибка ще си мълча, ама ще изпуснеш от съветите ми. :lol: А и някоя хилядарка ще трябва да се бръкнеш, че ценни. :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #87 Преди 10 месеца

tarty написа:Само организатора говореше руски и превеждаше, а няколко от жените на няколко пъти казаха по някоя друг дума на.руски.

Янчо,не е нужно да влизаш в обяснителен режим...някои разбират от пчели и бизнес,а за други е едва ли не цел на живота , да им обясняват как еди "Какво Си" няма да се получи. Един вид мазохизъм бих казал...посрещай си ти по няколко групи мераклии,без значение от къде са,пък ние нека да си чешем езиците :clap: :clap:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.
Проф.

Мнение #88 Преди 10 месеца

solaris60 написа:Аз ще си мълча бе Янчо. Като глуха златна рибка ще си мълча, ама ще изпуснеш от съветите ми. :lol: А и някоя хилядарка ще трябва да се бръкнеш, че ценни. :lol:

Не се плаши, а казвай. Аз съм на принципа, че ако за 5 години мога да си възвърна инвестицията, то това е добра сделка. Ако можеш да помогнеш да кача още 20-30% отгоре добива на това което в момента вадя като добив, веднага плащам едни 4-5 хилядарки.
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #89 Преди 10 месеца

solaris60 написа:Тертипа на работа му не е ясен, но само на нас ли или и на него? :lol: :lol: :lol:

Аха, въпрос на гледна точка. :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #90 Преди 10 месеца

tarty написа:Не се плаши, а казвай. Аз съм на принципа, че ако за 5 години мога да си възвърна инвестицията, то това е добра сделка. Ако можеш да помогнеш да кача още 20-30% отгоре добива на това което в момента вадя като добив, веднага плащам едни 4-5 хилядарки.

Ааааа, сега се врътна. Ти като един тук пчелар на 30 км. от мен. Минах да го видя, поздравя, а той като започна - тука само идват да ми говорят. Ами байо, направил си си пчелина на главния път, а искаш да не спира никой при теб. Ми напиши една табела - КОЛЕГИ, НЕ ИСКАМ ДА ИДВАТЕ ПРИ МЕН. :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 гости