За манджата, мезето, и аперитива!

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #2151 Преди 2 месеца

Георги написа:Много са им сложни уредите на тия...Регистрирайте се, за да видите линка :o

Уредите им не са толкова сложни колкото скъпи.Ако се намери някой да те омае може да си ги вземеш на разсрочено плащане и за качество няма да съжаляваш.Като си спомниш цената ще си най-внимателния потребител."Микси"-то го имаме и с него работи жената.Толково и' е скъпо , че не ме допуска до него.Аз доволен.Ако не ми дават да работя , а само да ям ще понеса това изпитание в името на семейния мир. :shifty:
Стаж: Пчелар

Мнение #2152 Преди 2 месеца

зуница написа:Уредите им не са толкова сложни колкото скъпи.Ако се намери някой да те омае може до си ги вземеш на разсрочено плащане и за качество няма да съжаляваш.Като си спомниш цената ще си най-внимателния потребител."Микси"-то го имаме и с него работи жената.Толково и' е скъпо , че не ме допуска до него.Аз доволен.Ако не ми дават да работя , а само да ям ще понеса това изпитание в името на семейния мир. :shifty:

Сигурен съм, че марката си я запомнил защото не работиш, а не защото е скъпо. :lol:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Мнение #2153 Преди 2 месеца

Георги написа:Сигурен съм, че марката си я запомнил защото не работиш, а не защото е скъпо. :lol:

Позна! От първи път позна. Семейният живот изисква жертви.Моята е да не преча на жената да се изявява в кухнята.
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #2154 Преди 2 месеца

зуница написа:Позна! От първи път позна. Семейният живот изисква жертви.Моята е да не преча на жената да се изявява в кухнята.

Е то т'ва си е направо саможертва :lol:
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:

Мнение #2155 Преди 2 месеца

Днес ходих до техномаркет. Купих си блендер Ронсон за 49лв. После минах през Куфланд. Там имаше Мюлер за 45лв. с две чаши ( кани ). Предимството на Ронсон-а е че има 5 степени на оборотите.
А аз се бях засилил да поръчвам по интернет, на завишени цени, че и за куриер да плащам. :oops:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #2156 Преди 2 месеца

Накой има ли поглед върху техниката, която се продава в Лидъл. Интересува ме един перфоратор на Parkside
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Регистриран: Преди 9 месеца

Мнение #2157 Преди 2 месеца

Remi написа:Накой има ли поглед върху техниката, която се продава в Лидъл. Интересува ме един перфоратор на Parkside

Аз специално съм доволен от "лидълската" техника, особено от такерите им. Не знам за какъв точно перфоратор говориш, за акумулаторните не знам. Иначе от тези на 220В един приятел има от по-малките и е много доволен. Аз си купих от по-мощните, да го ползвам за бъркане на по-твърдо тесто за питките и засега не съм разочарован, като недостатък при тях е липсата на реверс, какъвто има при по- маломощните.
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #2158 Преди 2 месеца

Имам доста машинки от там,мъча ги Профи, държат като ги ползваш с акъл! :thumbup:
Пчелар Мераклия
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #2159 Преди 2 месеца

Remi написа:Накой има ли поглед върху техниката, която се продава в Лидъл. Интересува ме един перфоратор на Parkside

Като цена /качество е разумен избор
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #2160 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Като цена /качество е разумен избор

+прилична гаранция!

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 24 гости