Работа в чужбина

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #1 Преди 1 година

Брой ме, обаче от необходимите качества мога да докажа само стажа?
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #2 Преди 1 година

Стабилната психика ще е ключов фактор, при 84 часова работна седмица... :dance:
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #3 Преди 1 година

Ставаш робот и този почивен ден няма да го усещаш. Като ти свърши договора, вярно ще си добил опит и рутина, разбира се ако издържиш. Тогава има два варинта пред теб или повече няма да искаш да пипнеш кошер или ще знаеш как да се работи в голям мащаб и ще го реализираш в родната действителност. В България има такива колеги които са били там и сега тук.
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #4 Преди 1 година

Ianev написа:Ставаш робот и този почивен ден няма да го усещаш. Като ти свърши договора, вярно ще си добил опит и рутина, разбира се ако издържиш. Тогава има два варинта пред теб или повече няма да искаш да пипнеш кошер или ще знаеш как да се работи в голям мащаб и ще го реализираш в родната действителност. В България има такива колеги които са били там и сега тук.

Янев, отиди, виж как е и ще ни кажеш от първа ръка. :D
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #5 Преди 1 година

Дамян Дамянов написа:Янев, отиди, виж как е и ще ни кажеш от първа ръка. :D

Председателя на нашето сдружение е бил там в Уисконсин 6-7 месеца и общо взето е така. Аз че съм роботлив е ясно ама чак толкова работлив не съм :lol: :lol: :lol:
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Контакт:

Мнение #6 Преди 1 година

Ianev написа:Председателя на нашето сдружение е бил там в Уисконсин 6-7 месеца и общо взето е така. Аз че съм роботлив е ясно ама чак толкова работлив не съм :lol: :lol: :lol:

По принцип, работа ли е, не ми я хвали :lol:
И въпреки всичко, в повечето случаи, тук бачкаш същите часове, но не ти ги плащат. А това някой да ти плаща времето за транспорт, направо си е фантастика от 2050г. :lol:

Мнение #7 Преди 1 година

Тука никога няма да стане защото всеки бизнесмен си е повярвал и е забравил от къде е тръгнал. И където седне и почва какво искат моите работници нали им плащам трябва да са ми благодарни, отделно никакво отношение към работника все едно му е роб. Ами пич ти трябва да си им благодарен те ти вадят парите! И там си роб но малко или много си оценен ако си вършиш работата. А тука и да бачкаш като вол все тая само повече ще те товарят
Контакт:

Мнение #8 Преди 1 година

Ianev написа:Тука никога няма да стане защото всеки бизнесмен си е повярвал и е забравил от къде е тръгнал. И където седне и почва какво искат моите работници нали им плащам трябва да са ми благодарни, отделно никакво отношение към работника все едно му е роб. Ами пич ти трябва да си им благодарен те ти вадят парите! И там си роб но малко или много си оценен ако си вършиш работата. А тука и да бачкаш като вол все тая само повече ще те товарят

Ще разбереш дали е точно така, ама трябва да те уговаряме като девственица :lol:

Мнение #9 Преди 1 година

Дамянски виждам че си почти кандисъл. Давай да те пращаме. После ще разправяш как е било Пък Даката го правиш модератор да следи за реда в форума докато те няма :lol: :D
Контакт:

Мнение #10 Преди 1 година

Ianev написа:Дамянски виждам че си почти кандисъл. Давай да те пращаме. После ще разправяш как е било Пък Даката го правиш модератор да следи за реда в форума докато те няма :lol: :D

Не всичко е пари...
Даката е винаги готов! :drumev:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 гости