Работа в чужбина

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #41 Преди 1 година

Дамянски това като гледам е необратим процес. Скоро работниците ще са само роми и тогава ще си казваме ей къде са старите времена и хората който наистина работеха и вършеха работа! Последния бейби бум е бил 2011 година когато са се родили 70 000 деца! Раждаемостта през 2017 година 56 436 деца, което със близо 4578 спрямо 2016 година. И проблема продължава да се задълбочава! По данни на Министерството на здравеопазването за тази година 2018 година са се родили 11 500 по малко от 2017 година! Половината родени сигурно са циганчета! А на година умират в България между 80 и 100 000 души!На път сме да се затрием като нация! Но на никой не му пука!
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #42 Преди 1 година

Ianev написа:Дамянски това като гледам е необратим процес. Скоро работниците ще са само роми и тогава ще си казваме ей къде са старите времена и хората който наистина работеха и вършеха работа! Последния бейби бум е бил 2011 година когато са се родили 70 000 деца! Раждаемостта през 2017 година 56 436 деца, което със близо 4578 спрямо 2016 година. И проблема продължава да се задълбочава! По данни на Министерството на здравеопазването за тази година 2018 година са се родили 11 500 по малко от 2017 година! Половината родени сигурно са циганчета! А на година умират в България между 80 и 100 000 души!На път сме да се затрием като нация! Но на никой не му пука!

Как да не ни пука, нали все още сме тука! (Има рима)
На пролет, от Хелзинкският комитет, щели да раздават виагра в циганската махала и проблема е решен. Ако си мислиш, че се майтапя -> Регистрирайте се, за да видите линка
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #43 Преди 1 година

Не бил се учудил...
За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: Браво, страшен си! Джоко Росич
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #44 Преди 1 година

Ianev написа:Дамянски това като гледам е необратим процес. Скоро работниците ще са само роми и тогава ще си казваме ей къде са старите времена и хората който наистина работеха и вършеха работа! Последния бейби бум е бил 2011 година когато са се родили 70 000 деца! Раждаемостта през 2017 година 56 436 деца, което със близо 4578 спрямо 2016 година. И проблема продължава да се задълбочава! По данни на Министерството на здравеопазването за тази година 2018 година са се родили 11 500 по малко от 2017 година! Половината родени сигурно са циганчета! А на година умират в България между 80 и 100 000 души!На път сме да се затрием като нация! Но на никой не му пука!

Ако направим много, много груби сметки излизат зле нещата в следващите 25 години. 2011 - 70000 деца. Това са 70000 семейства/двойки = 140000 млади хора(да изключим случайите петел с пълен курник)на съвсем усреднена възраст 25 години. Хора раждани около.1986 година! 2017 - 56 436 деца са само около 29 000 млади двойки, които след 23-25 години се предполага, че ще създават поколение. Е каква раждаемост ще има тогава? Смешна. Освен, ако не ги цвъкат индустриално. А кой го може? Плъховете и ..... не ми се говори да му.....

Мнение #45 Преди 1 година

Като сложиш че 2018 децата са със 11500 по малко от 2017 година, иначе казано 44 936 деца. Положението става още по трагично както си отбелязал в дългосрочен план. Пред това простотиите за който се дърлим всеки ден изглеждат ....
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #46 Преди 1 година

rumenggr написа:Ако направим много, много груби сметки излизат зле нещата в следващите 25 години. 2011 - 70000 деца. Това са 70000 семейства/двойки = 140000 млади хора(да изключим случайите петел с пълен курник)на съвсем усреднена възраст 25 години. Хора раждани около.1986 година! 2017 - 56 436 деца са само около 29 000 млади двойки, които след 23-25 години се предполага, че ще създават поколение. Е каква раждаемост ще има тогава? Смешна. Освен, ако не ги цвъкат индустриално. А кой го може? Плъховете и ..... не ми се говори да му.....

Аз съм 87-ма и мога да ти кажа от първо лице как изглеждат нещата - ЗЛЕ! Просто се усмихваш като видиш някой набор, което се случва доста рядко. Така, че мисля да инвестирам във фабрика за виагра и оркестър за сватби и погребения. :rockout:

https://www.youtube.com/watch?v=vMhikKSDA6Uhttps://www.youtube.com/watch?v=KtX-V4OE50Yhttps://www.youtube.com/watch?v=WyaBaeH1r24
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Проф.

Мнение #47 Преди 1 година

Боян Палов написа:Ще се изразя по-кратко, дано ме разбереш. Как мислиш, защо тези компании имат представителства тук? Просто е - мозъка, на който му плаща тук му излиза двойно и тройно по-евтин отколкото ако му плаща там, независимо че може да му плати много повече от всяка наша фирма. Просто има богати клиенти, каквито ние нямаме за съжаление. Да не говорим, че ползва вече образован и обучен човек, за обучението на който не е платил и стотинка! Той пак е на печалба.

Не се мъчи, няма смисъл.
Пчелар от: 1999

Мнение #48 Преди 1 година

Оставете малко на страна доходите и работата.Хората са станали такива егоисти,че само да ги питаш за деца и се обриват.Ами хубаво е да спиш до късно,да се забавляваш и да си угаждаш,но всичко е до време.Традициите и разбиранията за света и мястото ти в него отдавна не са това,което бяха :snooty:

Мнение #49 Преди 1 година

belerefon написа:Оставете малко на страна доходите и работата.Хората са станали такива егоисти,че само да ги питаш за деца и се обриват.Ами хубаво е да спиш до късно,да се забавляваш и да си угаждаш,но всичко е до време.Традициите и разбиранията за света и мястото ти в него отдавна не са това,което бяха :snooty:

Само ако позволиш ще добавя че думите семейство и семейни ценности, са загубили стойност и от поколение на поколение става все по зле. За разлика от преди 20-25 години, помня какво уважение имаше между майка ми и баща ми лека му пръст. Такова беше положението и при техните приятели и познати! Сега се гонят кариери и докато се обърнеш си изпуснал влака и си останала сама или сам!Живота ти минал и аз незнам в какво! Няма по хубаво от това човек след тежък работен ден да се прибере при жена си и детето му да му каже Тате!

Мнение #50 Преди 1 година

Ianev написа:Само ако позволиш ще добавя че думите семейство и семейни ценности, са загубили стойност и от поколение на поколение става все по зле. За разлика от преди 20-25 години, помня какво уважение имаше между майка ми и баща ми лека му пръст. Такова беше положението и при техните приятели и познати! Сега се гонят кариери и докато се обърнеш си изпуснал влака и си останала сама или сам!Живота ти минал и аз незнам в какво! Няма по хубаво от това човек след тежък работен ден да се прибере при жена си и детето му да му каже Тате!

….

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 гости