За Друмев и ореховата шума

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #461 Преди 6 дни

barkov1982 написа:Това от 100 на брой или?
Не ,че не знам!

Виж му долната прелка и дъното... ;) :lol: :lol: Кто си купих убав мудерен тилифонь за сега само снимки и клипове правя и то Аматьорски... ;) :lol: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #462 Преди 6 дни

jdrumev написа:Виж му долната прелка и дъното... ;) :lol: :lol: Кто си купих убав мудерен тилифонь за сега само снимки и клипове правя и то Аматьорски... ;) :lol: :lol: :lol:

На кое бре? На "щайгата" ли?
ИПМ

Мнение #463 Преди 6 дни

зуница написа:На кое бре? На "щайгата" ли?

За теб мой да са щайги,но за мен са най добрите кошери в които съм отглеждал пчели.Тоя кошер толкова много екстри има,че човек трябва да е профи за да ги ползва всичките.Ако те поканим на някоя сБирка мой и да ти покажа туй ,у нуй. ;) :lol: :lol: А най убавото е,че се дезинфектират лесно. ;) :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #464 Преди 6 дни

jdrumev написа:За теб мой да са щайги,но за мен са най добрите кошери в които съм отглеждал пчели.Тоя кошер толкова много екстри има,че човек трябва да е профи за да ги ползва всичките.Ако те поканим на някоя сБирка мой и да ти покажа туй ,у нуй. ;) :lol: :lol: А най убавото е че се дезинфектират лесно. ;) :lol: :lol:

С горелката ли? ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #465 Преди 6 дни

barkov1982 написа:С горелката ли? ;)

С Б58. ;) :lol: :lol:

Мнение #466 Преди 6 дни

jdrumev написа:За теб мой да са щайги,но за мен са най добрите кошери в които съм отглеждал пчели.Тоя кошер толкова много екстри има,че човек трябва да е профи за да ги ползва всичките.Ако те поканим на някоя сБирка мой и да ти покажа туй ,у нуй. ;) :lol: :lol: А най убавото е че се дезинфектират лесно. ;) :lol: :lol:

Идеята на тия кошери може да е добра, но това което видях на клипа ти хич не е добро.Освен водата имаше и клей.Значи не прилягат плътно корпусите.Като ги наплескат с клей как ще ги чистиш? Метални стъргалки ? Забрави!
п.п. Отдавна следя новите материали.Полистирола го кълве кълвача. Твоя модел ти му разби реномето с клипчето. Остава полиуретана.Да ама внасят само един модел и той е с кофти дъна, хранилки и капаци.

Мнение #467 Преди 6 дни

barkov1982 написа:С горелката ли? ;)

С рИкия от армаганите? :?: :o
ИПМ

Мнение #468 Преди 6 дни

зуница написа:Идеята на тия кошери може да е добра, но това което видях на клипа ти хич не е добро.Освен водата имаше и клей.Значи не прилягат плътно корпусите.Като ги наплескат с клей как ще ги чистиш? Метални стъргалки ? Забрави!
п.п. Отдавна следя новите материали.Полистирола го кълве кълвача. Твоя модел ти му разби реномето с клипчето. Остава полиуретана.Да ама внасят само един модел и той е с кофти дъна, хранилки и капаци.

Заради ХР е прополиса и гена на пчелата,а влагата идва от няколко места. ;) Гледай ако отворя двете тапи и ранилката и махна гаванката мача мой да е друг,но аз съм си аз.Докато не сбъркам не се научавам. ;) :lol: :lol:

Мнение #469 Преди 6 дни

jdrumev написа:Заради ХР е прополиса ...

Няма ли си място за ХР? Или ти от икономии си сложил нестандартна решетка? По-добре е да не рекламираш тоя продукт.Цар си на антирекламата! :thumbup:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #470 Преди 6 дни

зуница написа:Цар си на антирекламата! :thumbup:

Ами от месията, на какво друго да се научи. :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 гости