За Друмев и ореховата шума

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #471 Преди 6 дни

зуница написа:Няма ли си място за ХР? Или ти от икономии си сложил нестандартна решетка? По-добре е да не рекламираш тоя продукт.Цар си на антирекламата! :thumbup:

А защо си мислиш,че правя реклама на кошера?Това което видяха много стига да си направиш изводите сам.Не забравяй,че не показъх втория корпус. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #472 Преди 6 дни

kuline написа:Ами от месията, на какво друго да се научи. :lol:

Присмял се хърбел на щърбел. ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #473 Преди 6 дни

jdrumev написа:Присмял се хърбел на щърбел. ;) :lol: :lol:

Що? Аз снимки и клипове с търговка цел не творя, защото, за да го правиш, си треба техника и много много редакции на заснетото, за да стигнеш до душата на потенциалния клиент. Та в тоя ред на мисли, на мен реклама не ми е нужна. ;)
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #474 Преди 6 дни

jdrumev написа:А защо си мислиш,че правя реклама на кошера?Това което видяха много стига да си направиш изводите сам.Не забравяй,че не показъх втория корпус. ;) :lol: :lol:

Де го тоя клип бре?
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #475 Преди 6 дни

jdrumev написа:...Не забравяй,че не показъх втория корпус. ;) :lol: :lol:

Май е по-добре ,че не го показа.Кой знае каква издънка може да направиш?
ИПМ

Мнение #476 Преди 6 дни

kuline написа:Що? Аз снимки и клипове с търговка цел не творя, защото, за да го правиш, си треба техника и много много редакции на заснетото, за да стигнеш до душата на потенциалния клиент. Та в тия ред на мисли, на мен реклама не ми е нужна. ;)

Като позах Живия умрел,не беше реклама,а Бати Янчовия е реклама? :think: :lol: :lol: Тия кошери са скъпи за вазе,но е доказано,че се изплаща за една година и ти остават към 200лв. ;) :lol: :lol: Като вземете да ги гледате на 4корпуса Дадан-Блат тогава намирайте кусури. ;) :lol: :lol: Страно нещо сте вие пчеларите.Хем сте стиснати,а хем сте и ларж.... ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #477 Преди 6 дни

зуница написа:Май е по-добре ,че не го показа.Кой знае каква издънка може да направиш?

А у трети ко увиди? ;) :lol: :lol: Видя това което аз искам да видиш... ;) :lol: :lol: Перфектния градаж,но пък от твоята критика ме жегна едно нящо и утре ще сложа един компоть от дренки да видя що там е удътъ. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #478 Преди 6 дни

kuline написа:Де го тоя клип бре?

https://youtu.be/U18stkOho9g

Мнение #479 Преди 6 дни

jdrumev написа:Като позах Живия умрел,не беше реклама,а Бати Янчовия е реклама? :think: :lol: :lol: Тия кошери са скъпи за вазе,но е доказано,че се изплаща за една година и ти остават към 200лв. ;) :lol: :lol: Като вземете да ги гледате на 4корпуса Дадан-Блат тогава намирайте кусури. ;) :lol: :lol: Страно нещо сте вие пчеларите.Хем сте стиснати,а хем сте и ларж.... ;) :lol: :lol:

Въъ, Друмев, месията да не пише от твоя акаунт бре или и ти си изкукал като него? Аз никога не съм бил стиснат! Пари давам и то много пари, щом преценя, че нещо е стойностно, макар че мога да го купя и по-евтино, само за да го имам. Но като не ме "грабне", няма как да стане.Та така и с щайгите и антирекламата им. За туй, много хора успяват да си продадат боклуците, но знаят как да го правят. В случая месията е меко казано тъпо парче - ни се води, ни се кара. Даваш му съвет, но понеже си е наумил, че е месия - не, та не. Е, те с такива екземпляри е пълна България, и ще се оправим, ама друг път. :D
ИПМ

Мнение #480 Преди 6 дни

kuline написа:Въъ, Друмев, месията да не пише от твоя акаунт бре или и ти си изкукал като него? Аз никога не съм бил стиснат! Пари давам и то много пари, щом преценя, че нещо е стойностно, макар че мога да го купя и по-евтино, само за да го имам. Но като не ме "грабне", няма как да стане.Та така и с щайгите и антиреклама та им. За туй, много хора успяват да си продадат боклуците, но знаят как да го правят. В случай месията е меко казано тъпо парче - ни се води, ни се кара. Даваш му съвет, но понеже си е наумил, че е месия - не та не. Е те с такива екземпляри е пълна България, и ще се оправим, ама друг път. :D

За какво му е реклама?Тоя кошер ако го пазиш ще те надживее....,но за да караш камион си трябва не само Б. ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 гости