За Друмев и ореховата шума

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #481 Преди 6 дни

jdrumev написа:За какво му е реклама?Тоя кошер ако го пазиш ще те надживее....,но за да караш камион си трябва не само Б. ;) :lol: :lol:

Даа, на тоя кошер му требе стълба. Ама качи се, слез - зор работа, по-добре скеле. :lol:
За камионджийски работи не ми говори! Виж 'ко пише тука ;)
За Друмев и ореховата шума - IMG_20200523_000607.jpg

Само колега на мотрисите не мо'а ти стана. :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #482 Преди 6 дни

jdrumev написа:...Видя това което аз искам да видиш...

Ти нарочно ли сипа водата? :o
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #483 Преди 6 дни

зуница написа:Ти нарочно ли сипа водата? :o

Говоряти за двете крайни рамки у леву и десну. ;) :lol: :lol: Е от мен да знаеш Бат Славчо е гулем... ;)
ИПМ

Мнение #484 Преди 6 дни

kuline написа:Даа, на тоя кошер му требе стълба. Ама качи се, слез - зор работа, по-добре скеле. :lol:
За камионджийски работи не ми говори! Виж 'ко пише тука ;)
IMG_20200523_000607.jpg
Само колега на мотрисите Беноа ти стана. :D
Изображение

Тежко товарното е тежко товарно,но си иска знания да го коландриш. ;) :lol: :lol: Я ги виж тия новите ТИРове.Мой да ядеш и пиеш,а той да си кара по пътя. ;) :lol: :lol:

Мнение #485 Преди 6 дни

jdrumev написа:За какво му е реклама?Тоя кошер ако го пазиш ще те надживее....,но за да караш камион си трябва не само Б. ;) :lol: :lol:

То и един бидон за зИЕле да го пазиш и той също ще те надживее, а и за кошер става, а от твоята щайга може ли да стане бидон за зИЕле бре? :lol:

Мнение #486 Преди 6 дни

jdrumev написа:Тежко товарното е тежко товарно,но си иска знания да го коландриш. ;) :lol: :lol: Я ги виж тия новите ТИРове.Мой да ядеш и пиеш,а той да си кара по пътя. ;) :lol: :lol:

Сега, да са разберем - аз мога да коландря и млада булка и стара баба. Предпочитам бабата, щото не съм първа младост - ни за ядене, ни за пиене, ни за лИбоов. :D
ИПМ

Мнение #487 Преди 6 дни

solaris60 написа:То и един бидон за зИЕле да го пазиш и той също ще те надживее, а и за кошер става, а от твоята щайга може ли да стане бидон за зИЕле бре? :lol:

Ами що да нестане,то и за джибри мой да стане,ти от де знаеш ква рикия ще излезе от матириала? ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #488 Преди 6 дни

kuline написа:Сега, да са разберем - аз мога да коландря и млада булка и стара баба. Предпочитам бабата, щото не съм първа младост - ни за ядене, ни за пиене, ни за лИбоов. :D

Значи си ма разбрал за какво идва реч. ;) :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #489 Преди 6 дни

jdrumev написа:Говоряти за двете крайни рамки у леву и десну. ;) :lol: :lol: Е от мен да знаеш Бат Славчо е гулем... ;)

Ти с тая "локва" ме отказа да гледам бре! :naughty: Сега пак отново ли да гледам това що искаш да покажеш? :o То едно искаш друго показваш... :doh:

Мнение #490 Преди 6 дни

jdrumev написа:Значи си ма разбрал за какво идва реч. ;) :lol:

Този път те разбрах, още с първия пост, но това не е моя сандък, като вид и конфигурация. И на месията го казах още преди 4-5 години. Експеримента не ми понася-време, нерви, финанси и т.н.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 гости