За Друмев и ореховата шума

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #491 Преди 6 дни

зуница написа:Ти с тая "локва" ме отказа да гледам бре! :naughty: Сега пак отново ли да гледам това що искаш да покажеш? :o То едно искаш друго показваш... :doh:

Кой разбрал,разбрал.... ;) :lol: :lol: Ей ся ако кажеш що сложих и двете кенийски летвички....? ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #492 Преди 6 дни

kuline написа:Този път те разбрах, още с първия пост, но това не е моя сандък, като вид и конфигурация. И на месията го казах още преди 4-5 години. Експеримента не ми понася-време, нерви, финанси и т.н.

То всичко е измислено бре важното е да го помниш... ;) :lol: :lol: Това,че аз не вервам на тока е друга бира. ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #493 Преди 6 дни

jdrumev написа:Кой разбрал,разбрал.... ;) :lol: :lol: Ей ся ако кажеш що сложих и двете кенийски летвички....? ;) :lol: :lol:

Щото нямаш обилна паша, инак ще ги извадил като парцали за черги. :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #494 Преди 6 дни

jdrumev написа:Кой разбрал,разбрал.... ;) :lol: :lol: Ей ся ако кажеш що сложих и двете кенийски летвички....? ;) :lol: :lol:

Сега пък и летвички показвал.Аз видях вода и клей! На каца мед лъжица катран стига.Сега разбираш ли каква издънка си? :lol:
ИПМ

Мнение #495 Преди 6 дни

зуница написа:Сега пък и летвички показвал.Аз видях вода и клей! На каца мед лъжица катран стига.Сега разбираш ли каква издънка си? :lol:

Физика баце,физика.... ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #496 Преди 6 дни

kuline написа:Щото нямаш обилна паша, инак ще ги извадил като парцали за черги. :lol:

"За по красиво да изглежда ли ги сложи там?" :lol: :lol: Как казва Моисей. ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 гости