Закачки между приятели/колеги

ИПМ
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #11451 Преди 11 месеца

solaris60 написа:Хайдееее, наду шушоните на Друмев. :lol:

Ама за търтовката не е казъл нищо. :lol: :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #11452 Преди 11 месеца

jdrumev написа:Е ко сега да почна да му обеснявам защо търтовката ми я гледам 3 месеца и защо ми е пълна с акарь? :lol: :lol: Аз у темата с микроскопя да си ма видял да пиша много.... ;) :lol: :lol: Като се сърди да се сърди,а и тук не е като у фейса. ;) :lol: :lol: :lol: :lol: Там едни се гулеми,знаещи и можещи.Тук може да сме им под техното ниво. :lol: :lol:

Рядко бъркам за хората с които комуникирам, но признавам сбърках. Модернизатора се усети навреме, въпреки че роптахме няколко човека против решението му. Подмятнията които правиш са най-малкото неуважителни и жалки към хора които не познаваш. Пий си ракията спокойно, целта ти е постигната! :thumbup:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ

Мнение #11453 Преди 11 месеца

зуница написа:Я сега светни и нас как отчете резултата от тая практика? :shrug: Дали не си се заблудил , че акара е само в търтовката? :? Ако всички кошери са пълни с акар , а ти само търтовката гледаш? Разправяй! :shifty:

Търтовката е от една майка много ценна.Просто засичам колко време ще издяне.... ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #11454 Преди 11 месеца

зуница написа:Има, има смисъл. :thumbup: Аз чета и крада идеи и информация. :shifty:

С теб е двупосочно!
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ

Мнение #11455 Преди 11 месеца

nikawr написа:Рядко бъркам за хората с които комуникирам, но признавам сбърках. Модернизатора се усети навреме, въпреки че роптахме няколко човека против решението му. Подмятнията които правиш са най-малкото неуважителни и жалки към хора които не познаваш. Пий си ракията спокойно, целта ти е постигната! :thumbup:

Ква цел? :lol: :lol: Какво съм написъл толкова лошо.Бай Иван /Акацията/много пъти ми е казвал един лаф"Как се радваш на рунтава така и ще се радваш на щръкнал..." :lol: :lol: Стегни са малко като ученичка си. :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #11456 Преди 11 месеца

jdrumev написа:Ся ако кажеш,че от мен най много си откраднал? :lol: :lol: В четвъртък таксито ще дойде да те вземе и върне.Да не вземеш да избегаш у Влашко... ;) :lol: :lol:

И от тебе! И от тебе! :lol:
ИПМ

Мнение #11457 Преди 11 месеца

зуница написа:И от тебе! И от тебе! :lol:

От мен няма какво да се открадне. :lol: :lol:

Мнение #11458 Преди 11 месеца

jdrumev написа:Търтовката е от една майка много ценна.Просто засичам колко време ще издяне.... ;) :lol: :lol:

Я да конкретизираме малко та да разбера смисъла.Семейството е търтовъчно.Има две възможности.Едната.Маяката по някакви причини снася само неоплодени яйца.Причините не са интересни в момента.Втората.Семейството няма майка и известно количество пчели са се заели с нейната дейност.Кой от двата случая имаме?

Мнение #11459 Преди 11 месеца

jdrumev написа:От мен няма какво да се открадне. :lol: :lol:

Все по нещо изпускаш неволно дори и да не го осъзнаваш. ;)
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: Харманли

Мнение #11460 Преди 11 месеца

jdrumev написа:От мен няма какво да се открадне. :lol: :lol:

Това няма как да бъде вярно. Все пак си най-продуктивния в постовете... :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 95 гости