Закачки между приятели/колеги

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #1401 Преди 3 месеца

Перо Мелиферо написа:лелееее потекоха ми лигите, мислех че такива рояци само в Кемерово има :o .Това ако е истина аз бих държал капан там целогодишно, е не съвсем през цялата година, но да речем от Нова година до Коледа :lol:

Е преувеличих малко има няма 100%, ама щом е да базикам Данчо всичко е позволено.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1402 Преди 3 месеца

Извинете колеги че изчезнах,но брата спешно ме викна да сипиме вода на кокошките. :D :D :D

Мнение #1403 Преди 3 месеца

jdrumev написа:Извинете колеги че изчезнах,но брата спешно ме викна да сипиме вода на кокошките. :D :D :D

А прасето нахрани ли
ИПМ

Мнение #1404 Преди 3 месеца

Георги 1974 написа:А прасето нахрани ли

А прасе няма вече.Заради свинската чума. :D :D :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #1405 Преди 3 месеца

Чета отатък и не вярва на ушите си.Всички се оплакват от роево. :D :D :D След рапицата.Ами то се вземат мерки преди и повреме на рапицата. :D :D :D :lol: :lol: :lol: Днес му споделих на Другаря Шойков какво правя.И аз съм на ръба на бръснача след тая подредба. :D :D Разчитам да но съм пророкувал вярно за малките вратички. :D :D :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #1406 Преди 3 месеца

Ангел Йосифов написа:Добре си направил!
Като са в роево,спират да хранят майката и тя отслабва.. :D

И при хората е така Майсторе. :D :D Аз напримерно като няма какво да се яде в София бягам при маминка на Елена,а знаеш кой готви най добре. :D :D
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #1407 Преди 3 месеца

jdrumev написа:. :x След това мое действие имам 9 дена аванс да не стана за резил.У. ;)

Аз не бързам, ще зачакам ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #1408 Преди 3 месеца

Георги 1974 написа:Дака , днес тъщата е хванала един рояк от сливата /ама що години на ред все се ловят на тая слива даже и клона е един същ , ходат по другите дървета ако този е зает-Чудна работа/. Ама не бил рой като рои бил като четиригъзата ламя Спаса де и триглавия змей горянин път и прави.Има няма 4-5кг.викам си да не е твой рояк долетял на моя пчелин, че знайно е от мед толко пораснал е, а не от инверт.

Гоше, резни клона, Спиди- миди и на Друмев, срещу бут, два ,три! :idea: При Друмевите, проблема е в клон на който да се захванат и това клати бизнеса! :D :D :D
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #1409 Преди 3 месеца

Георги 1974 написа: е?

До вчера тепаше змейо, днес си сложил дракон за аватар, тея не са ли брачеди
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #1410 Преди 3 месеца

barkov1982 написа:До вчера тепаше змейо, днес си сложил дракон за аватар, тея не са ли брачеди

Заради такива като Георги сега нямаме дракони.
Драконите и пчелите са от друго измерение, едните си тръгнаха преди време другите за сега са на кантар.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 26 гости