Закачки между приятели/колеги

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #4411 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Че и аз и с моя си влизам. :D :lol: :lol: Банна ли Айпито на поликлиниката? :lol: :D :lol:

То и аз с моя си влизам, стига да има къде. ;) Иначе баннах я поликлиниката. :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #4412 Преди 1 седмица

solaris60 написа:То и аз с моя си влизам, стига да има къде. ;) Иначе баннах я поликлиниката. :lol:

Гъбаркаш ни нещо, вчера лицето "jdrumev" са го видяли там :o , а относно поликлиниката - 2 дни влизам като гост, докато не си намерих паролата. Не ме разпознаваше нещо и явно на теб трябва да ти благодаря за което :naughty:

Мнение #4413 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Гъбаркаш ни нещо, вчера лицето "jdrumev" са го видяли там :o , а относно поликлиниката - 2 дни влизам като гост, докато не си намерих паролата. Не ме разпознаваше нещо и явно на теб трябва да ти благодаря за което :naughty:

За сега проблеми не е имало откакто ни заляха преди с какво ли не. Нещо моментно е било, но след като се е оправило и всички сме на линия, може да продължава купона. :drinkingbuddies:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #4414 Преди 1 седмица

solaris60 написа:За сега проблеми не е имало откакто ни заляха преди с какво ли не. Нещо моментно е било, но след като се е оправило и всички сме на линия, може да продължава купона. :drinkingbuddies:

Ей, не пропускаш да го ритнеш от рано още :rolling:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #4415 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:Ей, не пропускаш да го ритнеш от рано още :rolling:

:snooty: :D :D

Мнение #4416 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:Ей, не пропускаш да го ритнеш от рано още :rolling:

Кого бре?
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #4417 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Кого бре?

Е как кого, този забранения ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #4418 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:Е как кого, този забранения ;)

Кой забранен? Тоя дето влиза и излиза когато си иска ли? С'а ако почне и да си спами когато реши, ебаси забранения ще е :lol:

Мнение #4419 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Кой забранен? Тоя дето влиза и излиза когато си иска ли? С'а ако почне и да си спами когато реши, ебаси забранения ще е :lol:

Друмев не съм искал, не съм го спрял. ;) Опссс...забранения. :lol:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #4420 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Друмев не съм искал, не съм го спрял. ;) Опссс...забранения. :lol:

:liar: :snooty: :snooty: :snooty: :naughty: :naughty: :shifty: :shifty: :shifty:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , и 22 гости