Закачки между приятели/колеги

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #7051 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Ама и ти колко си подъл и гаден.Разбираш за ко пиша ама си траеш.Ай,малко от малко привеждай на кулегите. ;) :lol: :lol:

Ааа не, да си дадат тел.номера та да им се изясни и на твх :lol:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #7052 Преди 1 седмица

зуница написа:Мойта баба, неграмотна жена , родена 1912г. имаше една приказка." Я да ти го наекнем , па ти се сети!" Е, та и не винаги и' разбирах '.А може много умни неща да е казвала, но с "наекването" така и не се справих.А може и нейния израз да е бил като твоето "хайко"?

Ако те е гонила и с филии намазани с мас и поръсени със сахар да знаеш търси отговорите в думите на баба си тая жена знаела много ама е имала малко.... ;) :lol: :lol: :lol:
C2H5OH
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Асеновград

Мнение #7053 Преди 1 седмица

.
ИПМ

Мнение #7054 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:Ааа не, да си дадат тел.номера та да им се изясни и на твх :lol:

А при тая криза никой,неща да чувам да не се задавя/Данче Друмевски/. :lol: :lol:
Пчелар Мераклия

Мнение #7055 Преди 1 седмица

jdrumev написа:А при тая криза никой,неща да чувам да не се задавя/Данче Друмевски/. :lol: :lol:

Нема нужда да слагаш цитиран ДД , то е ясно само като видиш мисълта и е ясно от де е дошла :doh:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #7056 Преди 1 седмица

jdrumev написа:А при тая криза никой,неща да чувам да не се задавя/Данче Друмевски/. :lol: :lol:

В смисъл? Всеки яде и пие от сутрин до вечер, а ти бориш вируса с гладолечение ли? :think:
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
Пчелар Мераклия

Мнение #7057 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:В смисъл? Всеки яде и пие от сутрин до вечер, а ти бориш вируса с гладолечение ли? :think:

Не бе Перка, демек ако се изкашля, ще го нарочиш. Предполагам де!

Мнение #7058 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Не съм съгласен с храненето.Ако знаш що хора се лекуват с глад. ;) :lol: :lol:

Сигурен съм че визираш сомалийците. Те не боледуват. :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #7059 Преди 1 седмица

венци написа:.

Бати Венци много ти е малко гърленцето. :lol: :lol: Или това е новата ДЖИ? ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7060 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:В смисъл? Всеки яде и пие от сутрин до вечер, а ти бориш вируса с гладолечение ли? :think:

За да има някой трябва да е взел от други.... ;) :D :D Едни постят други блажат. ;) :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , и 23 гости