Закачки между приятели/колеги

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #7101 Преди 2 месеца

Марин Шойков написа::doh: :doh: :doh:
Станах в три, за да ви чета, а то. :doh: :D :D

Нямаш угода ти. :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7102 Преди 2 месеца

зуница написа:Билките най-помагат като са в спиртен извлек!

Знам бре.Мен кога са ма ликували с ракия със сто кокичета Моденезатора е правил отводки с роеви маточници. ;) :lol: :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #7103 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Г-н Йосифов ще си взема забележка. ;) :lol: :lol:

Чети,Дака,чети! :teasing-poke: Написал съм "ИМЕ",а не "ФАМИЛИЯ" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ИПМ

Мнение #7104 Преди 2 месеца

Ангел Йосифов написа:Чети,Дака,чети! :teasing-poke: Написал съм "ИМЕ",а не "ФАМИЛИЯ" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Да де ще си взема забележка. ;) :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #7105 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Знам бре.Мен кога са ма ликували с ракия със сто кокичета Моденезатора е правил отводки с роеви маточници. ;) :lol: :lol:

Уж знаеш па снощи не си правил подбудително под(пи)хран ване на пчеларя! :oops:
ИПМ

Мнение #7106 Преди 2 месеца

зуница написа:Уж знаеш па снощи не си правил подбудително под(пи)хранване на пчеларя! :oops:

:naughty: Ти пък де ма бараш да не цукам вечер. :lol: :lol:
Лонг Джон Силвър
Пчелар от: Пловдив

Мнение #7107 Преди 2 месеца

Ей дойде ред и да си подредя и изчистя работилничката. :doh:
С изненада установих, че имам неща за които не съм и подозирал, че ги имам :lol: както и намерих отдавна ''загубени'' неща. ;)
Накрая възкликнах : '' О Боже, това моята работилница ли е ? '' :lol: :lol: :lol:
ПП
А бе има си и плюсове тази карантина. ;)
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #7108 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Перка, ти май изПерка, дръж се бе младежо

Ееее Кико, много, много, съжалявам ... за теб и още 9-има други, дето явно извънредното положение им е отстранило чувството за хумор, а не бяхте такива :snooty:

зуница написа:Залежала , отлежала , ама годността и минала! :oops: Язък! :cry: Нали от това се оплака? :doh: Ама като чу за помощници в спасяване от зяносване на елексира те прихвана на Даката болката. :rolling: :rolling: :rolling:
п.п. Покрай липсата на вода си изпихме ракията.А софиянци дори полицейски постове сложиха.Само и само да си опазят напитките.Ако и да им изтича годността поради слаба консумация. :rolling: :rolling: :rolling:

само да ти кажа, че ако километричните опашки от мераклии да влязат в гадната София при отвратителните софиянци не те откаже и все пак решиш да сформираш група за да дойдете да ми секвестирате дезинфектантите, на кпп-то ще получат анонимен сигнал от съвестен гражданин, че са ви фалшиви декларациите и тогава ще ви гледам сеира :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #7109 Преди 2 месеца

Марин Шойков написа:А бе има си и плюсове тази карантина. ;)

Добро утро! Чете ли Тянката к'о рече за калкана? 20лв/килото едрия, 15лв дребния :drool: Кога щеше да стане иначе? Меда почна да се харчи бетер дензифектант по време на "covid-19" криза. За прополиса сам знаеш. Ми ако знаеш к'ва лампа си имам вече в трапезарията, незнайно кога купена :lol: просто не ми се изброяват плюсовете да не излязат повече от минусите :o

Мнение #7110 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:... да сформираш група за да дойдете да ми секвестирате дезинфектантите, на кпп-то ще получат анонимен сигнал от съвестен гражданин, че са ви фалшиви декларациите и тогава ще ви гледам сеира :lol:

А пък ние ще напишем истинската причина :drinkingbuddies: за желанието за влизане и тогава и постовите ще дойдат с групата. ;) В тия трудни времена не може да се зяноса такава благинка за душата! :naughty:
:rolling: :rolling: :rolling:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 гости